Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Tabak Ve Kase Seti

2095

Markası : Chicco

0 Item Items

Buradan ucuz fiyata satın alabileceğiniz Chicco Tabak Ve Kase Seti ile bebeğinizin beslenme saatlerinin daha keyifli geçmesini sağlamaya yardımcı olabilirsiniz.

Daha fazla detay

45.9 TL

Kazanacağınız puan 458 tupara Toplam tutarı: 0.46 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde ARAS, MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Tabak Ve Kase Seti :

Chicco Tabak Ve Kase Seti :

Bebeğinizin 6. Ayını doldurmasıyla ek gıdalara yavaş yavaş geçişyapabilirsiniz.

Her bebeğin davranışları, huyları, becerileri değişiktir.Bazı çocuklar sorunsuz bir şekilde yemeklerini yerken bazıları daha iştahsızolurlar ve böyle durumlarda yemeği daha keyifli hale getirmek işe yarayabilir.

Chicco Tabak Ve Kase Seti ,BPA içermeyen kaliteli vesağlıklı malzemeden üretilmiştir. Bisphenol A (BPA) polikarbon, şekil verilenbazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan, kimyasal bir maddedir.

Chicco Tabak Ve Kase Seti :

Tabakların alt bölgesinde bulunan silikon kuşak kaymayıengellemeye yardım eder.

Büyük ve küçük olarak iki renkli tabak ile keyiflibeslenmeler sizi bekliyor.

Chicco, uzun yıllardır, çocuklarınızın doğumdan itibarenfarklı ihtiyaçlarına farklı çözümler üreten bir marka olmasıyla, kalitesiylebeğenilerek en çok tercih edilen bebek ürünlerinden olmayı başarmıştır.

1960 yılının başlarında İtalya 'da görülen çocuk nüfusundakihızlı artış, Chiccomarkasının çıkmasına neden olmuştur.

Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekildekarşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıda ve tıpalanı hariç, her türlü ihtiyaç için ürünler geliştirmişlerdir.

Dünyanın pek çok ülkesinde milyonlarca anne- babayı mutlueden ürünler pazarlamaktadırlar.

Bu renkli ve dayanıklı tabaklar ile bebeğinizi yemek yemealışkanlığı kazandırmaya yardım edebilirsiniz.

İki tabaktan oluşan bu sette bulunan küçük tabağın çapı 16cm., büyük tabağın çapı ise 21 cm. boyutlarındadır. Bebeğin ek gıdalara başladığı dönem olan 6. aydan sonra kullanabilirsiniz.

Chicco Tabak Ve Kase Seti, Turuncu Kasa’da satılan ucuzfiyatlı bir üründür. Uygun fiyatlı ürünler ve geniş bir ürün yelpazesisitemizde.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
05 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
bana ürünlerimi hemen ulaştıran turuncu kasaya tesekkurler
(Chicco Tabak Ve Kase Seti)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler