ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Taşınabilir Elektrikli Göğüs Pompası %0BPA

16466

Markası : Chicco

0 Item Items

Sütünüzü kolayca sağmanıza yardım edebilecek çantalı Chicco Taşınabilir Elektrikli Göğüs Pompası %0BPA,aparatları ile bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

235 TL

Kazanacağınız puan 2350 tupara Toplam tutarı: 2.35 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Chicco Taşınabilir Elektrikli Göğüs Pompası %0BPA :

 

Chicco Taşınabilir Elektrikli Göğüs Pompası %0BPA :

Marka Adı : Chicco

Ürün Adı : Chicco Taşınabilir Elektrikli Göğüs Pompası %0BPA

Ürün Miktarı : 1 adet elektrik vepille çalışan pompa, 1 adet kauçuk biberon emziği, 2 adet PP biberon, biberonunsıcaklığını korumak için küçük biberon kılıfı,  2 adet biberon saklama kapağı, 1 adet biberonun emziğini korumak için kapak tüm,şarj aleti ve tüm bunları taşıyan bir çanta.

Ürün Özellikleri : Çantası ile elinize ulaşacak buelektrikle ve pille çalışma özelliğine sahip göğüs pompası tüm aksesuarları ilesize kolaylık sağlamaya yardım edecek. Bebeğinize verebileceğiniz sütünüzüseçeceğiniz hız ayarı ile nazik bir şekilde göğsünüzden sağmaya yardım eder.

Sağılan süt direkt olarak biberona dolar ve istersenizkapağını kapatarak uygun koşullarda saklayabilir, isterseniz de hemen emziğinitakarak bebeğe verebilirsiniz.

Doğumdan itibaren kullanıma uygundur.

Sonuç : Mutlu bebekler ve mutlu anneler için süt sağmaya vebebeği anne sütü ile beslemeye yardım.

Kullanım Şekli : Pompanın çekme ayarını kendinizseçebilirsiniz. Doğal emme hissi verir. Pille ve şarjla çalışır. Küçük çantasıyla her yere yanınızdataşıyabilir ve sütünüzü kolaylıkla sağabilirsiniz. Biberon kılıfı da sıcaklığıkorumak için özel olarak tasarlanmıştır ve içerisindeki sütün sıcaklığınız uzunsüre korumanıza yardım eder.

İçerik : 1  göğüspompası, 1 kauçuk emzik, 2 adet PP biberon, 1 adet emzik, şarj aleti, biberonkapakları ve taşıma çantası

 

Chicco Taşınabilir Elektrikli Göğüs Pompası %0BPA :

Bebekler için anne sütü çok önemlidir, ancak bazen bebek,anne memesini almak istemez, ya da anne bebekten uzakta kalmak, çalışmakzorunda kalabilir böyle durumlarda anne sütünün sağılarak bebeğin anne sütündenmahrum bırakılmaması önemlidir.

Chicco Taşınabilir Elektrikli Göğüs Pompası %0BPA,içerisindeki özel aksesuarları ile sütünüzü nazik bir şekilde, doğal emme hissiile sağmaya ve sütünüzü bebeğe vermenize yardımcı olacaktır.

Anne sütü çok kıymetlidir, içeriği bebeğinizin fiziksel vezihinsel olarak gelişimi için çok önemlidir bu nedenle mümkün olduğunca bebeğinanne sütü alması önerilir. Özellikle de 2 yaşına kadar bebeğin anne sütüalmasını doktorlar tavsiye etmektedirler.

Chicco ürünleri, bebek ve anne bakımı için pek çok ürüntasarlamakta ve çok uzun yıllardır, anne ve babalar tarafından memnuniyetle veçocuklar tarafından da beğenilerek tercih edilmektedir.

Bebeğinizi büyütürken ihtiyacınız olabilecek farklıürünlerle ve geniş ürün yelpazesi ile hep yanınızda olacak Chicco markası hergün yeni ürünler tasarlamakta ve büyümektedir.

Chicco Taşınabilir Elektrikli Göğüs Pompası %0BPA , TuruncuKasa^’da ucuz fiyata satılmakta olan bir üründür.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler