Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Videolu Konuşan Çiftlik

2347

Markası : Chicco

0 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyata satın alabileceğiniz Chicco, Videolu Konuşan Çiftlik bebeğinizin 12. ayından itibaren oynayabileceği, eğitici, öğretici, eğlenceli ve müzikli bir oyuncaktır.

Daha fazla detay

119.9 TL

Kazanacağınız puan 1199 tupara Toplam tutarı: 1.20 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Chicco Videolu Konuşan Çiftlik :

Chicco Videolu Konuşan Çiftlik :

 

Bebeğiniz için eğlenceli çiftlik, çeşitli hayvanlarınisimlerini, çıkarttıkları sesleri, sayıları ve çeşitli oyun ve müzikleriöğretmeye yardım eder.

Bebeğiniz hem çok eğlenecek hem de pek çok farklı sözcüklerve aktiviteler öğrenecektir.

12. ayını dolduran çocuklar için kullanıma uygun olan bueğlenceli çiftlikte 3 değişik oyun özelliği bulunmaktadır. Ayrıca renkli Lcd ekranındahayvanları seyredebilirsiniz.

Hayvanların üzerine bastırdığınızda isimlerini söyler ve sesçıkartırlar, sayıları ve renkleri öğretmeye yardımcı olacaktır.

Üç tane oyun özelliği bulunur; eşleştirme oyunu, yanıtlamaoyunu, sıralama oyunu

Çocuğun hafıza ve mantık becerilerini geliştirmeye yardımcıolan ürün ayrıca dil becerilerini de geliştirmeye yardımcı olur.

Chicco Videolu Konuşan Çiftlik :

Şarkılar ve 8 tane tekerleme söyleyebilir.

Çocuğunuz bu eğlenceli çiftlikle tekerleme, şarkılar,alfabe, sayılar, hayvan isimleri ve seslerini, renkleri öğrenirken hem deeğlenecek ve dijital ekranından görüntüler seyredebilecek.

Penceresindeki görüntüler dikkatini çekecek ve ilgiyleşarkıları, sözcükleri dinleyecektir.

Chicco markası 50 yılı aşkın bir süredir, bebeklerinizindoğumdan itibaren ihtiyaç duyacağı eğlendirici ve eğitici ürünler, kozmetikler,mama sandalyeleri, yataklar, bebek arabaları, oto koltukları, biberon, emziklerve daha sayabileceğimiz pek çok bebek ve çocuk ürününü  anne ve babaların kullanımına sunmuştur.

Anne ve bebeklerin farklı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelikçeşitli ürünler geliştiren Chicco, dünyada bir çok ülkede de beğenilerek en çoktercih edilen markalardan olmayı başarmıştır.

Chicco Videolu Konuşan Çiftlik, Turuncu Kasa’da satılan ucuzfiyatlı bir oyuncaktır. Uygun fiyatlar sitemizde, inceleyin, indirimleriyakalayın.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
26 Nis. 2014
(5/5
Başlık :
eğitici oyuncaklar için chiccoya teşekkürler
(Chicco Videolu Konuşan Çiftlik)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler