ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Wellbeıng PP Biberon Unisex 150 ml Kauçuk Normal Akış

30448

Markası : Chicco

0 Item Items

Chicco Wellbeıng PP Biberon Unisex  150 ml Kauçuk Normal Akış  , bebeklerin doğumundan itibaren kullanımına uygun biberondur.

Daha fazla detay

37.5 TL

- +

Kazanacağınız puan 375 tupara Toplam tutarı: 0.38 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Wellbeıng PP Biberon Unisex  150 ml Kauçuk Normal Akış 

Chicco Kauçuk Emzikli PP Biberon 150 ml -Yeşil

Marka Adı: Chicco

Ürün Adı: Chicco Wellbeıng PP Biberon Unisex  150 ml Kauçuk Normal Akış 

Ürün Miktarı: 1 adet biberon ve kauçuk biberon emziği

Ürün Özellikleri: Normal akış özelliğinde emziğe sahip biberondur. Bebeğin sağlıklı beslenmesine yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir. Doğumdan itibaren kullanıma uygundur.  Biberonun boyutu 150 ml’dir. Biberonun emziği geniş ağızlıdır ve kauçuktan üretilmiştir. Damarları halkaları bulunur. 

Sonuç: Bebeğin beslenmesine yardımcıdır.

Kullanım Şekli: İlk kullanımdan önce 5 dakika suda kaynatılması önerilir. Mikrodalgada, biberon işleme tabii tutulmaz. Biberonu her kullanımdan sonra dikkatlice temizleyin ve kurutun. Biberonun emziğinin yalancı emzik gibi kullanılması önerilmez. Güvenlik ve hijyen sebebiyle emziklerin 1 ila 2 ay arasında değiştirilmesi önerilir.

İçerik: BPA içermez.

 

Bebeklerin gelişimlerini eksiksiz bir biçimde tamamlamaları için, yeterli ve sağlıklı bir biçimde beslenmeleri gerekir. Anne sütünün bebek gelişimindeki önemi tartışılamayacak kadar önemlidir.

Annenin bebeğini emziremediği, ek gıdaya ihtiyaç duyduğu ya da anne sütünü sağmak zorunda kaldığı durumlarda biberon kullanımı gerçekleşebilir.

Her anne bebeği için, her şeyin en iyisini ve doğalını ister. Chicco markası, geliştirdiği anne-bebek ürünleri ile kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı başarmıştır.

Chicco Wellbeıng PP Biberon Unisex  150 ml Kauçuk Normal Akış , normal akışa sahip plastik biberondur. Bebeğin sağlıklı bir biçimde beslenmesine yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Biberonun emziği, bebeğin beslenme sırasında hava yutmasını azaltmya çalışarak, gaz ve hıçkırık gibi problemleri azaltmaya yardımcı olur. Damarlı halkaları gerçek göğüs ucunu andırır. Geniş ağızlı yapısı dudağa destek vermeye yardımcı olur.

 

Chicco Wellbeıng PP Biberon Unisex  150 ml Kauçuk Normal Akış  , Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılan bir üründür.



Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler