Chicco Yedek Filtre Comfort Quick-40 ADET

2330

Markası : Chicco

Barkod : 8003670669036

0 Item Items

Bu sayfada indirimli fiyatıyla satılan Chicco Yedek Filtre Comfort Quick-40 ADET'i bebeğinizin ateşini kulaktan ölçerken, her seferinde değiştirebilir, hijyen sağlayabilirsiniz.

Daha fazla detay

32.90 TL

32.57 TL

1% indirim

Kazanacağınız puan 325 tupara Toplam tutarı: 0.33 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Chicco Yedek Filtre Comfort Quick-40 ADET

Chicco Yedek Filtre Comfort Quick-40 ADET

Chicco, bebeklerin doğumdan itibaren ihtiyaçlarına çözümler sunmaya yardım eden, her türlü ayrıntıyı gözlemleyen, bebekler için en iyisini ve en kalitelisini düşünen, kalitesi ve beğenisiyle birçok ülkede tercih edilen bebek markasıdır.

 

Bebekler yetişkinlere göre daha hassas ve narin yapıları vardır.Soğuk algınlıkları gibi rahatsızlıklarda bebeklerde en sık görülen durum ateştir.Ateşin olması normal bir durumdur, vücudun rahatsızlıkla savaştığını gösterir.Ancak ateşin normalin üzerine çıkması tehlikeli olabilir. Evde bulundurduğunuz termometre ile bebeğin ateşini sürekli gözlemleyerek kontrol altınaalabilirsiniz.

 

Ateş, vücut ısısının yükselmesi demektir. Çocuklarda vücut ısısı, yetişkinlerden daha yüksektir. Vücut ısısı ağız, makat, koltuk altı ve kulaktan ölçülür. 3 ayın altındaki bebeğin ateşini Chicco termometre ile ölçebilirsiniz. Bu sayede ateşini kontrol altına alabilirsiniz. Yapılan müdahaleyle ateş düşmüyorsa, mutlaka doktora başvurulmalıdır. Yüksek ve düşmeyen ateşler havaleye neden olabilir. Havale bebeklerde ve çocuklarda kalıcı sorunlara yol açabilir.

 

Bebekler ve çocukların ateşini ölçmek zordur. Chicco, anne ve babalara kolaylık sağlamaya yardım eden, kulaktan kolay ve hızlı ölçüm sağlayan termometreyi geliştirdi.

Chicco Kızılötesi Kulaktan Ölçer Termometre ComfortQuick ile kulaktan hızlı ve kolayca ateş ölçümü yapmanıza yardım edecektir.

 

Chicco Yedek Filtre Comfort Quick-40 ADET

Kızılötesi ışın, 1 saniyede kulak zarının ısısını ölçer. Termometreninucu, hızlı ölçüm ile bebeklerde ve çocuklarda kolay ateş ölçümü sağlamaya yardım eder. Termometreninölçüm ucu, küçük olduğundan bebeklerde rahatsızlık vermeden, kolay ve hızlıölçüm sağlamanıza yardımcıdır. Chicco Yedek Filtre Comfort Quick-40 ADET, kutuda 40 adettermometre ucu bulunur. Chicco KızılÖtesi Kulaktan Ölçer Comfort QuickTermometre ile uyumlu çalışır. Her ölçümde hijyen açısından termometre ucunuyenisiyle değiştirip ölçüm yapabilirsiniz.

 

Chicco Yedek Filtre Comfort Quick-40 ADET, termometrebaşlığı.

Chicco KızılÖtesi Kulaktan Ölçer Comfort Quick Termometreile uyumlu çalışır.

Kutuda 40 adet bulunur. Böylelikle uzun süreli kullanımsağlamanıza yardımcı olur.

Hijyen için her ölçümde termometrenin ucunu yenileyipkullanabilirsiniz.

 

Chicco Yedek Filtre Comfort Quick-40 ADET, indirimli ucuzfiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
11 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
iyi ki chicco var aradıgımı buldum
(Chicco Yedek Filtre Comfort Quick-40 ADET)

 Report abuse