Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Yedek Filtre Comfort Quick-40 ADET

2330

Markası : Chicco

0 Item Items

Bu sayfada indirimli fiyatıyla satılan Chicco Yedek Filtre Comfort Quick-40 ADET'i bebeğinizin ateşini kulaktan ölçerken, her seferinde değiştirebilir, hijyen sağlayabilirsiniz.

Daha fazla detay

32.9 TL

Kazanacağınız puan 328 tupara Toplam tutarı: 0.33 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Yedek Filtre Comfort Quick-40 ADET

Chicco Yedek Filtre Comfort Quick-40 ADET

Chicco, bebeklerin doğumdan itibaren ihtiyaçlarına çözümler sunmaya yardım eden, her türlü ayrıntıyı gözlemleyen, bebekler için en iyisini ve en kalitelisini düşünen, kalitesi ve beğenisiyle birçok ülkede tercih edilen bebek markasıdır.

 

Bebekler yetişkinlere göre daha hassas ve narin yapıları vardır.Soğuk algınlıkları gibi rahatsızlıklarda bebeklerde en sık görülen durum ateştir.Ateşin olması normal bir durumdur, vücudun rahatsızlıkla savaştığını gösterir.Ancak ateşin normalin üzerine çıkması tehlikeli olabilir. Evde bulundurduğunuz termometre ile bebeğin ateşini sürekli gözlemleyerek kontrol altınaalabilirsiniz.

 

Ateş, vücut ısısının yükselmesi demektir. Çocuklarda vücut ısısı, yetişkinlerden daha yüksektir. Vücut ısısı ağız, makat, koltuk altı ve kulaktan ölçülür. 3 ayın altındaki bebeğin ateşini Chicco termometre ile ölçebilirsiniz. Bu sayede ateşini kontrol altına alabilirsiniz. Yapılan müdahaleyle ateş düşmüyorsa, mutlaka doktora başvurulmalıdır. Yüksek ve düşmeyen ateşler havaleye neden olabilir. Havale bebeklerde ve çocuklarda kalıcı sorunlara yol açabilir.

 

Bebekler ve çocukların ateşini ölçmek zordur. Chicco, anne ve babalara kolaylık sağlamaya yardım eden, kulaktan kolay ve hızlı ölçüm sağlayan termometreyi geliştirdi.

Chicco Kızılötesi Kulaktan Ölçer Termometre ComfortQuick ile kulaktan hızlı ve kolayca ateş ölçümü yapmanıza yardım edecektir.

 

Chicco Yedek Filtre Comfort Quick-40 ADET

Kızılötesi ışın, 1 saniyede kulak zarının ısısını ölçer. Termometreninucu, hızlı ölçüm ile bebeklerde ve çocuklarda kolay ateş ölçümü sağlamaya yardım eder. Termometreninölçüm ucu, küçük olduğundan bebeklerde rahatsızlık vermeden, kolay ve hızlıölçüm sağlamanıza yardımcıdır. Chicco Yedek Filtre Comfort Quick-40 ADET, kutuda 40 adettermometre ucu bulunur. Chicco KızılÖtesi Kulaktan Ölçer Comfort QuickTermometre ile uyumlu çalışır. Her ölçümde hijyen açısından termometre ucunuyenisiyle değiştirip ölçüm yapabilirsiniz.

 

Chicco Yedek Filtre Comfort Quick-40 ADET, termometrebaşlığı.

Chicco KızılÖtesi Kulaktan Ölçer Comfort Quick Termometreile uyumlu çalışır.

Kutuda 40 adet bulunur. Böylelikle uzun süreli kullanımsağlamanıza yardımcı olur.

Hijyen için her ölçümde termometrenin ucunu yenileyipkullanabilirsiniz.

 

Chicco Yedek Filtre Comfort Quick-40 ADET, indirimli ucuzfiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
11 Kas. 2013
(5/5
Başlık :
iyi ki chicco var aradıgımı buldum
(Chicco Yedek Filtre Comfort Quick-40 ADET)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler