Chicco Yenidoğan Hediye Seti Erkek Kauçuk

ZZ16240

Markası : Chicco

0 Item Items

Biberon, emzik ve zincirinden oluşan, Chicco Yenidoğan Erkek Hediye Setini, sayfamızda inceleyebilir ve indirimli fiyatıyla sahip olmak için, sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

50 TL

0% indirim

Kazanacağınız puan 500 tupara Toplam tutarı: 0.50 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Chicco Yenidoğan Hediye Seti Erkek Kauçuk:

16240

Chicco, yeni anneler veya anne olmaya hazırlanan kişilere özel bir set sunuyor.

Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz kauçuk emzikli biberon 150ml. , emzik ve emzik zincirinden oluşan, mavi rengi ile genelde erkek çocuklarının kullanımı için tercih edilen set, Chicco kalitesi ile size sunulmaktadır.

** Biberon(kauçuk)-150ml.:

Chicco, uzun yıllardır, çocuklarınızın doğumdan itibaren farklı ihtiyaçlarına farklı çözümler üreten bir marka olmasıyla, kalitesiyle beğenilerek en çok tercih edilen bebek ürünlerinden olmayı başarmıştır.

1960 yılının başlarında İtalya 'da çocuk nüfusundaki hızlı artış, Chicco markasının çıkmasına neden olmuştur.

Dünyadaki çocukların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla, özellikle yeni doğmuş bebeklere yönelik, gıda ve tıp alanı hariç, her türlü ihtiyaç için ürünler geliştirmişlerdir.

Dünyanın pek çok ülkesinde milyonlarca anne- babayı mutlu eden ürünler pazarlamaktadırlar.

% 0 BPA oranına sahiptir. Bisphenol A (BPA)polikarbon, şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan,kimyasal bir maddedir, biberonun malzemesinde bulunmaz.

Biberonun emziği, kauçuktan üretilmiştir.

Bebek emziği de kauçuktur.

Kauçuk, doğal bir maddedir, çekme ve diş darbelerine karşı oldukça dayanıklıdır.

Kauçuk emzikler, direkt olarak kaynatılmamalı, uygun bir temizleyici ile dezenfekte edilmelidirler. Isıya karşı duyarlıdırlar ve yaklaşık 4 -6 haftada bir değiştirilmelidirler.

Bebeğinizin beslenmesinde gerekli konforu sağlayarak, size bebeğinizle keyifli vakit geçirmenizde yardım edecektir.

**Emzik zinciri:

Emzik zinciri ile emziği bebeğin giysisine tutturun,böylelikle emziğin sürekli yere düşmesi önlenir. Boğulmalara neden olmaması için emzik zinciri çok uzun olmamalı ve bebeğin boynuna asılmamalıdır.

Emzik zinciri, emziğin sürekli yere düşmesini, kirlenmesini,kaybolmasını engellemeye yardımcı olacağı için annelerin işini oldukça kolaylaştıracaktır.

Mavi renge sahip olan zincir, set içerisinde bulunan biberon ve emzikle de uyumludur.

16240

**Emzik:

Emzik kauçuktur.

Kauçuk, doğal bir maddedir ve diş darbelerine karşı oldukça dayanıklı özelliktedir.

Bebekler doğar doğmaz annelerinin memelerini aranırlar, doğal bir emme güdüsüne sahiptirler, bazı bebekler de emme içgüdüsü bazen daha fazla olabilir. Böyle durumlarda bebekler fazladan emme ihtiyacı duyar.

Setin içerisindeki emzik, bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceği, kauçuk emziktir. Uzman ortodontistler tarafından geliştirilmiştir. Rengi mavi desenlidir.

Bebeğin doğumdan itibaren ayına göre sınıflandırılmış emzikler kullanılarak, emme içgüdülerinin tatmin olmasına izin vermek gelişimleri açısından faydalıdır. Emme eylemi bebeğe kendini güvende hissettirir. Bebek bu içgüdüsünün tatminiyle sakinleşir, huzursuzluklardan kurtularak daha kolay bir şekilde uykuya dalabilir.

Emme refleksi güçlü olan bebeğe emzik verilmediğinde ellerini veya parmak emmeye başlayabilirler.

Bebekler emziklerini tutmaya çalışarak, düşürdüklerinde almaya çabalamak, ağzına sokmaya çalışmak ve bunu haber vermeye çalışmak gibi davranışlarla el ve iletişim becerilerini geliştirmeye destek olabilir.

Bebek anne sütünü az alıyor, ya da alamıyorsa, uykuya dalmada zorluk çekiyor, sürekli battaniyesini elini emmeye çabalıyorsa emzik verilmesi verilmemesinden çok daha iyidir.

Emziği seçerken çocuğun ağzına uygun olmasına dikkat edilmelidir. Tabanı, geniş olmalı ki bebek yutamasın.

Ayrıca burun deliklerini kapatmayacak şekilde olmalı, bebek rahat nefes alabilmelidir.

Chicco Yenidoğan Hediye Seti Erkek- Kauçuk, sitemizde ucuz fiyata satılan kaliteli bir üründür. Turuncu Kasa’da uygun fiyatlara ve geniş bir ürün yelpazesine ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.