Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Yumuşak Tuvalet Eğiticisi

2313

Markası : Chicco

0 Item Items

Chicco Yumuşak Tuvalet Eğiticisi'ni bu sayfadan inceleyerek indirimli fiyata sipariş verebilir ve bebeğinizin bezden kurtulmasına yardımcı olabilirsiniz.

Daha fazla detay

59.9 TL

Kazanacağınız puan 599 tupara Toplam tutarı: 0.60 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Chicco Yumuşak Tuvalet Eğiticisi :

Chicco Yumuşak Tuvalet Eğiticisi :

Bebeğiniz 2 yaşına geldikten sonra yavaş yavaş bezkullanmayı bırakarak tuvalet eğitimine başlamanın vakti gelmiştir.

Bu dönem herçocukta farklı olmaktadır, bazı çocuklar daha erken tuvalet eğitimine başlarkenbazı çocuklar da bu süre 3 yaşlarını bulabilmektedir.

Her çocuk kendine özgü davranışlar ve gelişim sürecigösterir.

Chicco Yumuşak Tuvalet Eğiticisi çocuğun tuvaleti kullanmayıöğrenebilmesine yardım eder, yetişkin tuvaletlerininüst kısmına konularak kullanım sağlar, çocuğun oturduğu zaman rahat edebilmesiiçin oturma yeri yumuşak dolgulu olarak yapılmıştır, çocuğun düşmeden ya dakaymadan oturabilmesini sağlayacak tutacakları her iki yanında bulunur ve buşekilde denge sağlamaya yardım eder.

Chicco Yumuşak Tuvalet Eğiticisi :

Koruyucu eklenmiş olan bu eğitici tuvalette sıçramaya karşıkorumaya yardımcıdır ve temizlenmesi de oldukça kolaydır .Genellikle pek çok yetişkin tuvaletiile uyumludur.

Chicco çocukların doğumundan başlayarak pek çokihtiyaçlarını karşılayabilmek için farklı ürünler geliştirmiştir, bu ürünleranne ve babaların çocuk büyütürken işlerini kolaylaştırırken çocuklarınıza eniyisini, en kalitelisini ve en kullanışlı olanını sağlamaya yardım amacıylatasarlanmıştır.

Chicco 50 yılı aşkın bir zamandır, dünyanın birçok ülkesindebeğenilerek kullanılan, en çok tercih edilen markalardan olmayı başarmış birmarkadır.

Chicco Yumuşak Tuvalet Eğiticisi , Turuncu Kasa’da ucuzfiyata satılan bir üründür. Uygun fiyata satılan pek çok ürün Turuncu Kasa’da.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler