Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Chicco Yumuşak Tuvalet Eğiticisi

2313

Markası : Chicco

0 Item Items

Chicco Yumuşak Tuvalet Eğiticisi'ni bu sayfadan inceleyerek indirimli fiyata sipariş verebilir ve bebeğinizin bezden kurtulmasına yardımcı olabilirsiniz.

Daha fazla detay

59.9 TL

Kazanacağınız puan 599 tupara Toplam tutarı: 0.60 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Chicco Yumuşak Tuvalet Eğiticisi :

Chicco Yumuşak Tuvalet Eğiticisi :

Bebeğiniz 2 yaşına geldikten sonra yavaş yavaş bezkullanmayı bırakarak tuvalet eğitimine başlamanın vakti gelmiştir.

Bu dönem herçocukta farklı olmaktadır, bazı çocuklar daha erken tuvalet eğitimine başlarkenbazı çocuklar da bu süre 3 yaşlarını bulabilmektedir.

Her çocuk kendine özgü davranışlar ve gelişim sürecigösterir.

Chicco Yumuşak Tuvalet Eğiticisi çocuğun tuvaleti kullanmayıöğrenebilmesine yardım eder, yetişkin tuvaletlerininüst kısmına konularak kullanım sağlar, çocuğun oturduğu zaman rahat edebilmesiiçin oturma yeri yumuşak dolgulu olarak yapılmıştır, çocuğun düşmeden ya dakaymadan oturabilmesini sağlayacak tutacakları her iki yanında bulunur ve buşekilde denge sağlamaya yardım eder.

Chicco Yumuşak Tuvalet Eğiticisi :

Koruyucu eklenmiş olan bu eğitici tuvalette sıçramaya karşıkorumaya yardımcıdır ve temizlenmesi de oldukça kolaydır .Genellikle pek çok yetişkin tuvaletiile uyumludur.

Chicco çocukların doğumundan başlayarak pek çokihtiyaçlarını karşılayabilmek için farklı ürünler geliştirmiştir, bu ürünleranne ve babaların çocuk büyütürken işlerini kolaylaştırırken çocuklarınıza eniyisini, en kalitelisini ve en kullanışlı olanını sağlamaya yardım amacıylatasarlanmıştır.

Chicco 50 yılı aşkın bir zamandır, dünyanın birçok ülkesindebeğenilerek kullanılan, en çok tercih edilen markalardan olmayı başarmış birmarkadır.

Chicco Yumuşak Tuvalet Eğiticisi , Turuncu Kasa’da ucuzfiyata satılan bir üründür. Uygun fiyata satılan pek çok ürün Turuncu Kasa’da.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler