Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Cino

Cino Islak Mendil, paraben ve alkol içermez ve ph dengesi ciltle uyumlu yapıdadır.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Cino Ürünleri

Cino ıslak havlu paraben ve alkol içermeyen bir temizlik ürünüdür. Ph 5.5 dengesi ile ciltle uyumlu yapıda olan ürün çocuk yetişkin herkesin kullanımına uygundur.

Özellikle çocuklu annelerin büyük yardımcısı olan ıslak mendil çeşitleri işinizi kolaylaştıracaktır.

Cino ıslak havlu, hoş ve ferahlatıcı kokusu, cildinizde tahrişe neden olmadan temizleme sağlamaya yardım edecektir. Formülü alkol ve paraben içermeyen Cino ıslak havlu ile parkta, bahçede, deniz kenarında çocukların ellerini ve ağzını silebilirsiniz.

Sevimli ve renkli desene sahip paketi de çocukların dikkatini çekecek belki de ellerini daha kolay silmenize izin verecektir.

Çocuklar değişik huylara sahiptir. Bazı çocuklar uysal ve durağan iken bazı çocuklar daha hareketlidir. Ancak pek çok çocuğun ortak özelliği dışarıda her şeyi ellemeleridir.

Cino Ürünleri ve Fiyatları

Sürekli yerden bir şeyler alırlar, her şeyi ellerler ve ağızlarına sokmak isterler. Yanınızda taşıyacağınız ıslak mendil ile sık sık ellerini silerek hijyen sağlayabilirsiniz.

Çocuklar, kirli temiz ayırt etmeden her yeri ve her şeyi ellediklerinden çok hastalanırlar bu nedenle ellerinin sık sık yıkanarak temizlenmesi gerekir. Ancak ellerin yıkanması bulunduğunuz her ortamda mümkün olmaz. Ellerin yıkanması ile sağlığınızı koruyabileceğiniz kuralı yetişkinler için de geçerlidir.

Artık büyük kolaylık Cino ıslak mendiller ile hem siz hem de çocuklarınız ihtiyacınız olan temizliği sağlayabilirsiniz.

Ancak bazı ıslak mendil ya da ıslak havlu çeşitleri alkol ya da paraben içerdiğinden sağlığınıza ve cildinize zararlı olabilir, cildi kurutarak dengesini bozabilirler.

Bu nedenle ıslak havlu seçerken içeriğine dikkat etmelisiniz

Cino ıslak havlu markasına Turuncu Kasa’dan ulaşarak sipariş verebilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.