Filtre

Marka

Marka

Fiyat

Fiyat

  • ₺68,00 - ₺75,00

Turuncukasa Blog

Cire Aseptine

Daylong Extreme

Uni Baby Natural Islak Mendil

Colastin Collagen Elastin

Sunlife Vitamin C 1000 mg

CLA

Aktif filtreler

CLA

CLA, bir yağ asidi çeşididir.

Metabolizmayı hızlandırmaya yardım eder. Konjuge Linoleik Asit olarak açılımı yapılan CLA maddesi sütte ve ette bulunur. CLA, doğal beslenme ile vücuda yeteri kadar alınamayabilir. Oysa ki yağ yakımı ve bu yakımın etkisini arttırabilmek için ihtiyaç duyabileceğiniz metabolizmanın hızlanması ihtiyacı için CLA maddesine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Kilo almak bazı kişiler için zor olsa da genelleme yaparsak kilo almak oldukça kolaydır. Yediklerinize dikkat etmediğinizde, biraz da hareketsiz bir yaşam sürüyorsanız kolayca kilo alabilirsiniz ve vücut yapınıza göre bu kilo, bel ve göbek çevresinde yağlanma, baldır ve basenler de genişleme gibi belirtilerle kendini gösterir ve bu durum kişi için oldukça sıkıcıdır.

Oysa herkes sıkı, diri, şekilli ve güzel bir vücudu olsun ister. Ama böyle iyi görünümlü bir vücuda ulaşmak için özenli bir çalışma yapmanız gerekmektedir. Spor yaparak yağ yakmanız, vücudun bu şekilde şekillenmesini sağlamanız gerekir.

CLA Ürünleri ve Fiyatları

Bu çalışmalar bazen sizi zorlar, isteseniz de yeteri kadar yağ yakamayabilirsiniz. Bu nedenle dışarıdan vücuda alabileceğiniz CLA takviyesi ile yağ yakımını hızlandırmaya yardımcı olabilirsiniz. CLA maddesi metabolizmanın çalışma hızını arttırmaya yardım ederek yağ yakımı hızını arttırmaya yardım edebilir. Ayrıca zorlanan kaslara enerji sağlamaya da yardımcıdır.

Spor yapmak, kas geliştirmek, zayıflamak, sıkı bir vücuda sahip olabilmek ya da daha güçlü kollara veya bacaklara sahip olmak için yapılabilir, bazı insanlar ise sadece sağlıklı yaşam için daha yorucu olmayan sporlar yapmayı tercih edebilirler.

Yapılan sporlara, sarf edilen enerjiye uygun olarak ürün seçimi yapılabilir.

Turuncu Kasa’da CLA sporcu ürün desteği bulabilirsiniz. Daha pek çok sporcu ürün çeşidi bulunan sitemizden uygun fiyatlar ve farklı ödeme seçenekleri ile alışveriş yapabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim