Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Clean&Clear

Johnson&Johnson şirketine ait olan, Clean&Clear markası, akneli, yağlı ve siyah noktalı cilt tipleri için çözüm üretmeye çalışmaktadır. Markanın, temel temizlik serisi ürünleri, sivilce karşıtı ürünleri, parlama karşıtı ve siyah nokta karşıtı ürünleri bulunmaktadır. Ürünlerini geliştirirken, kullanıcıların sorunlarına çözüm sunmayı amaç edinmiştir.

12 ürün var.

Clean & Clear Ürünleri

Clean&Clear markası, cilt bakım ürünleriyle, geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Temel temizlik serisi, sivilce karşıtı seri, 3 cilt problemine karşı, siyah nokta karşıtı seri, shine kontrol serisi bulunmaktadır. Clean&Clear, Johnson&Johnson şirketine aittir. Clean&Clear özellikle genç kızlar tarafından tercih edilen bir markadır.

Cilt bakımı bir bütündür, temizlenmesi, nemlendirilmesi, sıkılaştırılması ayrı işlemlerdir. Cilt bakımında önemli olan cildin yapısını tanımak ve ihtiyaca uygun ürünler kullanmaktır. Clean&Clear markasında farklı cilt sorunları göz önünde bulundurularak geliştirilmiş ürünler bulunmaktadır. Siyah noktalara, yağlı parlamalara, akneli ciltlere çözüm sunmaya çalışmaktadır.

Cildin pürüzsüz görünmesini engelleyen etkenlerden biri de siyah noktalardır. Siyah nokta oluşumunun en önemli nedeni, cildin yağ üretiminin fazla olmasıdır. Cildin derinlemesine temizlenmesi, siyah nokta oluşumunun önüne geçebilir.

Clean&Clear Siyah Nokta Temizleye Yardımcı Günlük Peeling Krem, siyah nokta ve sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Formülünde bulunan jojobadan yapılmış küçük mavi taneciler ile cildi soyarak, ölü hücrelerden arındırmaya çalışır. Cildi kurutmadan temizler, her gün kullanabilirsiniz. Kullanırken göz çevresine değdirmemeye dikkat edin.

Clean & Clear Ürünleri ve Fiyatları

Clean&Clear Siyah Nokta Sorunlarında Yardımcı Temizleme Losyonu, cilde derinlemesine bir temizlik sağlamaya yardım eder. Cildin rahat nefes almasına ve ferahlamasına yardımcı olur. Pamuk yardımıyla uygulayabilirsiniz, durulamaya gerek yoktur.

Clean & Clear Shine Control Parlama Karşıtı Peeling Jel, cilt yağlanması sorunu yaşayan kişilerin kullanımı için idealdir. Cildi derinlemesine temizler ve gözenekleri açmaya çalışır. Cildi canlandırmaya çalışır ve sağlıklı bir görünüm sunmaya yardımcı olur. Yağsız özelliktedir.

Clean&Clear Parlama Karşıtı Losyon, ciltteki yağlı parlamaların önüne geçmeye çalışır. Limon otu ve meyve özleri içerir. Cilde ferahlık ve canlılık etkisi sağlamaya yardımcı olur. Sıkılaştırıcı etkisiyle gözenek görünümünde küçülme sağlamaya çalışır. Günlük kullanıma uygundur.

Yağlı ciltlerde akne problemlerinin görüldüğü bilinmektedir. Akneli ciltlerin bakımı özen gerektirir. Clean&Clear Akne Sorunlarında Yardımcı Jel, sivilcelerin görünümünü hafifletmeye çalışır. Cildi kurutmadan, sebum dengesini sağlamaya çalışır. Ürünü sivilcelerin üzerine uygulayabilirsiniz. Makyaj altına veya üstünde de kullanmak için idealdir.

Sivilce ve siyah noktalar, cildin bakımsız, sağlıksız görünmesine neden olur. Cilt yapısına uygun ürünler kullanarak, sağlıkla ışıldayan bir cilde kavuşmak mümkündür.

Clean&Clear markasına ait ürünlere, Turuncu Kasa’ da ulaşabilirsiniz. Kampanyaları takip ederek, indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.