ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.

Clearblue Dijital Gebelik Testi

30508

Markası : ClearBlue

0 Item Items

Clearblue Dijital Gebelik Testi, hamile olup olmadığınızı ya da kaç haftaık hamile olduğunuzu öğrenebilmenize yardımcı olmak için geliştirilmiş bir testtir.

Daha fazla detay

34 TL

Kazanacağınız puan 340 tupara Toplam tutarı: 0.34 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Clearblue Dijital Gebelik Testi

Clearblue Dijital Gebelik Testi


Marka Adı: Clearblue

Ürün Adı: Clearblue Dijital Gebelik Testi

Ürün Miktarı: 1 adet test

Ürün Özellikleri: Dijital gebelik testi adet olmayı beklediğinizden 4 gün öncesine kadar kullanılabilir. Yüksek oranda kesin sonuçlar verdiği belirtilmektedir. Hamile olup olmadığınızı öğrenmenmenizin yanı sıra, hamileyseniz kaç haftalık olduğunu da öğrenmenize imkan sağlar. Pratik bir kullanıma sahiptir. Daha doğru sonuçlar çin günün ilk idrarını kullanabilirsiniz. 

Sonuç: Gebe olup olmadığınızı ya da kaç haftalık hamile olduğunuzu öğrenmenize yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Gebelik testini, kullanma talimatında belirtildiği gibi kullanabilirsiniz.

Gebelikten şüphelenen bayanların çoğu, bu şüphelerinin doğru olup olmadığını en kısa yoldan öğrenmek için gebelik testlerinden yardım alırlar.

Gebelik testleri, “acaba hamile miyim?” sorusunu soran pek çok kadının imdadına yetişir. Özellikle anne olmak isteyen adaylar, adet gecikmesi ve bedenlerinde yaşadıkları değişim ile bu gebelik testini yaparlar.

 

Elbette bu konudaki en kesin, güvenilir ve net sonuçlar, laboratuvar sonuçlarından elde edilir. Ancak evde yapılabilen bu testler de hızlı sonuç vermesi ve pratik kullanımı nedeniyle pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Gebelik testleri ile genellikle hamile olup- olmadığınızı (%100 güvenilir olmasa da) öğrenebilirsiniz.

 

Clearblue Dijital Gebelik Testi, kaç haftalık hamile olduğunuzu söyleyen bir testtir. Yüksek oranda kesin sonuçlar verdiği belirtilmektedir. Adet olmanız gereken günün 4 gün öncesinden itibaren yapılabilir. Eğer testi erken yaptığınızda gebe olmadığınız sonucunu alırsanız, adet olmayı beklediğiniz gün testi tekrar uygulayabilirsiniz.

 

Clearblue Dijital Gebelik Testinin Kullanımı: Testten en doğru sonucu almak için, günün ilk idrarını kullanmanız önerilir.

Emici fitil 6-7 saniye idrara tutulduktan sonra kartuş gövdeye takılır. Test hazır sembolü yanıp söndükten birkaç dakika sonra sonuç kelimelerle ekranda görülür. “Pregnant” Gebe, “Not Pregnant” Gebe değil anlamındadır. Eğer gebe iseniz kaç haftalık olduğunu da test sonucundan öğrenebilirsiniz.

 

PAKETLEME VE GİZLİLİK:

 

Gizliliğiniz bizim için son derece önemlidir. Bu sebepten dolayı sitemizden almış olduğunuz cinsel sağlık ürünlerin paketlemesi içeriği belli olmayacak şekilde yapılır. Kargo görevlisi dahil olmak üzere 3. Şahıslar paketin içeriğinde ne olduğunu bilmezler.

 

Ürünümüzü kredi kartınızla satın aldığınızda hesap özetinde ürünümüzle ilgili herhangi bir bilgi yer almayacaktır.

 

Clearblue Dijital Gebelik Testi, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.


 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
02 Şub. 2016
(5/5
Başlık : Clearblue Dijital Gebelik Testi
MERHABA ÜRÜN TEK KULLANIMLIK MI ACABA
(Clearblue Dijital Gebelik Testi)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler