Turuncukasa Blog

Cire Aseptine

Daylong Extreme

Uni Baby Natural Islak Mendil

Colastin Collagen Elastin

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Clinique

Farklı cilt tiplerine ve ihtiyaçlarına çözüm sunmaya çalışan Clinique markası, oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Cilt bakım ürünleri, makyaj ürünleri ve parfümleri bulunan marka, çalışmalarını devam ettirmektedir. Kullanıcıların ihtiyaçlarına çözüm üreten ürünler geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Clinique Cilt Bakımı, Makyaj ve Setler

Clinique’ in markasının öyküsü 1967 yılında US Vogue dergisinin editörü Carol Phillips ile ünlü NewYork’lu dermatolog Dr. Norman Orentreich arasındaki röportaj sonrasında başlamaktadır. Dr. Orentreich ‘in felsefesinin tüm dünyada kadınlar tarafından ilgi göreceğini öngöre vizyon sahibi Estee Lauder ailesi, Carol Phillips ile birlikte yeni bir ürün serisini hayata geçirmek üzere ilk ortak adımları atmaya karar verdiler.1968'de günümüzde dünyaca ünlü 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi - günlük temizlik, peeling ve nemlendirme rutininin gündeme getirilmesi ile Clinique markası doğmuş oldu. Sadece bir yıl sonra, Clinique ilk satış noktasını İngiltere'de açmıştır.

Clinique, ürünleri ile oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Clinique ürünleri, cilt ihtiyaçları ve sorunları düşünülerek geliştirilmiştir. Clinique markasına ait, cilt bakım ürünleri, makyaj ürünleri ve parfümleri bulunmaktadır.

Clinique Pep Start Eye Cream; göz çevresine canlılık, yenilenme ve aydınlık sağlamaya yardımcı olur. Masaj aplikatörlü göz çevresi kremi gözlerdeki yorgun görüntüyü uzaklaştırır, daha canlı ve enerjik bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Clinique Naturally Gentle Göz Makyaj Temizleyicisi; göz makyajınızı temizlemek için formüle edilmiş olan hassas bir göz temizleme ürünüdür. Tüm makyaj kalıntılarını temizler. Göz çevresini rahatlatıp yatıştırmaya yardımcı olur.

Clinique Even Better serisi, lekeli ciltler için geliştirilmiştir ve eşitlenmiş bir cilt tonu sağlamaya yardımcı olmaktadır. Clinique Even Better Clinical Dark Spot Corrector; koyu lekelerin görünümünün hafiflemesinde yardımcı olmaya çalışır. Leke görünümünü azaltmaya ve cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Clinique Even Better Skin Correcting Moisturizer Spf20; kuru, kuru karma cilt tipleri için uygundur. Spf 20 derecelik bir güneş koruması içerir. Ciltteki leke görünümünü hafifletmeye ve cilde ışıltılı bir görünüm sunmaya yardımcı olur.

Clinique Moisture Serge serisi, cilde nem desteği sağlamaya yardımcıdır. Her cildin neme ihtiyacı vardır. Cilt nemini kaybettiğinde, cansız ve sağlıksız görünmeye başlar. Nemli cilt, sağlıklı ve aydınlık bir görünüme kavuşur. Clinique Moisture Surge Face Spray; neme susamış cildinize ihtiyacı olan bakımı sunmaya çalışır. Aloe özleri ile zenginleştirilmiş formülü ile cildin doğal bir şekilde nem dengesini koruma altına alır. Yüzünüze yoğun nem ve rahatlama etkisi sağlamaya yardım eder. Clinique Moisture Surge Overnight Mask Masque; tüm ciltlere nem vermek ve nemin ciltte daha uzun süre kalabilmesini sağlamaya yardımcı olmak için geliştirilmiş olan nem maskesidir.

Clinique Anti Blemish Cilt Bakım Seti, içerisinde sivilce karşıtı bakım için geliştirilmiş 3 temel ürünün bulunduğu bir settir. Clinique Anti Blemish Solutions Cleansing Foam, Ürün, cildin kirden, yağdan ve ölü derilerden arındırılmasını sağlamaya yardım eder. Clinique Anti Blemish Solutions Clarifying Lotion, tüm cilt tipleri için uygun olan ürün, özellikle yağlı ve sivilceye meyilli olan ciltlerin cilt temizliğinin ikinci aşamasını oluşturmaktadır. Clinique Anti Blemish Solutions Clearing Treatment Oil Free, sivilce karşıtı bakım serisinin üçüncü ve son adımını oluşturan solüsyon formda bir üründür.

Clinique markası, cilt bakım ürünlerinin yanı sıra bünyesinde makyaj ürünlerini de içerir. Clinique Beyond Perfecting Foundation+Concealer; likit fondöten ve göz altı kapatıcısı, özel formülü sayesinde cilt üzerinde ağırlık yapmadan yoğun kapatıcılık sağlamaya destek olur. Cilt rengini dengelemeye ve gözaltı koyuluklarının oluşturduğu yorgun görünümü kapatmaya yardımcı olur. Clinique Even Better Makeup Spf15; Kuru/karma ve Karma/yağlı ciltler tarafından kullanılması uygundur. Doğal bir görünüm sağlayan orta derecede kapatıcı fondötendir. Spf15 korumasıyla güneşin zararlarına karşı cildi korumaya yardımcı olur. Ciltteki lekeli görünümü örterek cilt tonundaki eşitsizlikleri dengelemeye yardımcı olur. Clinique Aromatics in White Parfüm; kalıcı ve etkileyici kokusuyla sizi saracak oryantal çiçek kategorisinde bir parfümdür.

Clinique Ürünleri ve Fiyatları

Markanın cilt bakım ürünlerinin yanı sıra Clinique güneş kremi çeşitleri de bulunmaktadır. Clinique SPF 30 Anti-Wrinkle Face Cream; Solar Smart teknolojisi ile geliştirilmiş olan ürün güneş ışınlarının ciltte etkisiz hale getirilmesine, cilde zarar vermesinin önüne geçilmesine destek olur. Ürün cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korumaya, cildin güneş kaynaklı yaşlanma belirtilerinin önüne geçmeye yardım etmek üzere geliştirilmiş bir güneş kremidir.

Clinique markasının ürünlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa'dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim