Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Clinique Eye Shadow Brush Göz Farı Fırçası

41540

Markası : Clinique

0 Item Items

Clinique Eye Shadow Brush - Göz Farı Fırçası, göz kapaklarina en uygun miktarda far uygulamak için tasarlanmıştır.

Daha fazla detay

85 TL

Kazanacağınız puan 850 tupara Toplam tutarı: 0.85 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Clinique Eye Shadow Brush Göz Farı Fırçası

Marka Adı: Clinique

Ürün Adı: Clinique Eye Shadow Brush - Göz Farı Fırçası

Ürün Özellikleri:

- Ürün, göz farının göz kapaklarına en iyi ve en kusursuz şekilde uygulanmasını sağlamak amacıyla özel olarak geliştirilmiş bir göz farı uygulama fırçasıdır.

- Göz farının, göz kapaklarına eşit bir şekilde uygulanmasına, göz kapağına uygulanan renklerin kusursuz bir şekilde dağılmasına yardım eder.

- Göz çukurlarının üstündeki bölgeye aydınlatıcı uygulanmasında da kullanılabilen fırça bölgenin aydınlık ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.

- Farın en uygun miktarda uygulanmasına destek olur.

- Ürün, far uygulamasını kolaylaştırmaya, pratik ve eğlenceli bir hale getirmeye yardım eder.

- Clinique dermatologları tarafından tasarlanan fırça kılları hijyeniktir ve yumuşak bir dokuya sahiptir. Bu sayede cildi tahriş etmeden rahat ve sağlıklı bir uygulama yapılmasını sağlamaya çalışır.

- Ürün oldukça sağlam bir yapıya sahiptir ve uzun süre kullanıma uygundur.

- Ürünün haftada bir yıkanması tavsiye edilir.

- Kullanım açısından hijyenik ve pratik bir uygulama vaat eden ürünün yıkanması kolaydır ve kısa sürede kuruyarak daha pratik bir kullanım olanağı sağlar.

- Göz farları, gözlerimizin belirginleşmesini, daha dikkat çekici ve güzel görünmesini sağlamaya yardım eden ürünlerdir.

- Göz farlarının gözleri daha güzel ve dikkat çekici hale getirmesinin temel şartı doğru uygulanmasıdır. Doğru uygulanmayan farlar gözlerin güzel görünmesinin önüne geçerek kötü ve karışık bir görünüme neden olabilir.

- Göz farı uygulamasının mutlaka göz farı uygulamasına uygun bir fırçayla yapılması gerekir.

- Clinique Eye Shadow Brush - Göz Farı Fırçası, göz farlarının göz kapaklarına eşit ve en uygun şekilde uygulanmasına, kusursuz ve pürüzsüz bir uygulama sağlanmasına yardım eden, göz farı uygulamasında güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.

- Göz makyajı, makyajımızın en önemli parçalarından bir tanesidir. Çünkü yüzümüzün en dikkat çeken bölgesi gözlerimizdir ve göz makyajımız da gözlerimizle doğru orantılı olarak önem kazanır.

- Bu nedenle göz makyajını en uygun ürünlerle en doğru şekilde yapmak gözlerin güzel ve çekici görünmesi açısından önemlidir.

Kullanım Şekli: Ürünü uygulamak istediğiniz göz farına batırarak göz kapaklarına nazikçe uygulayınız.

Clinique markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler