Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Clinique Redness Solutions İnstant Relief Mineral Pressed Powder 11.6 g

9335

Markası : Clinique

0 Item Items

Buradan sipariş verebileceğiniz, uygun fiyata sahip, orjinal Clinique Redness Solutions İnstant Relief Mineral Pressed Powder 11.6 g ile cildinizde daha düzgün bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Daha fazla detay

159 TL

Kazanacağınız puan 1590 tupara Toplam tutarı: 1.59 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Clinique Redness Solutions İnstant Relief Mineral Pressed Powder 11.6 g

Clinique Redness Kızarıklık Karşıtı Çözüm Serisi Anında Kapatıcı Pudra

Marka Adı: Clinique
Ürün Adı: Clinique Redness Solutions İnstant Relief Mineral Pressed Powder
Ürün Miktarı:11.6 g
Ürün Özellikleri: Tüm cilt tipleri için uygundur.
Sonuç: Cildinizde kapatıcılık sağlamaya çalışır.
Kullanım Şekli: Gündüzleri uygulayabilirsiniz. Redness Kızarıklık Karşıtı bakımınızı yaptıktan sonra uygulamak isteyebilirsiniz. Bu daha etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilir.
Bir takım etkenler sonucunda, cilt yüzeyinde kızarıklıklar görülebilir. Cildinde hassasiyet olan kişilerde ise bu duruma daha sık rastlanabilir. Hemen herkes, pürüzsüz bir cilde sahip olmak ister.
Pudralar, fondötenlerin kapatıcı özelliğini artırmaya yardımcı olur. Ciltteki parlama görünümünün azalmasını sağlayabilir. O yüzden de çoğu zaman yapılan makyajın, tamamlayıcı bir unsuru olarak kullanılabilir.
Cildimiz, en değerli servetimizdir. Hepimiz cildimizi iyi korumaya çalışırız ve daha aydınlık, pürüzsüz görünmesini isteriz. Bunun için doğru ürünler seçmemiz oldukça önemlidir.
Clinique Redness Kızarıklık Karşıtı Çözüm Serisi Anında Kapatıcı Pudra, cildinizdeki kızarıklık görünümünün hafiflemesi konusunda size yardımcı olmaya çalışır.
Clinique Redness Solutions İnstant Relief Mineral Pressed Powder 11.6 g Turuncu Kasa’ da uygun fiyat seçeneğiyle erişebilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Benzer Ürün Tavsiyesi

Clinique günlük rahatlatıcı krem, oldukça hassas bir içeriğe sahiptir. Yağsız ve nemlendirici bir özelliğe sahiptir. Cildin nemlenmesine, kızarıklık görünümünün hafiflemesine yardımcı olur. Ciltte rahatlama ve yatışma hissi sağlamaya çalışır. Kalıcı kızarıklık olan ciltlerin rahatlamasına yardımcı olmaya çalışır.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler