Clinique Super Powder Double Face Powder 10 gr

Markası : Clinique

0 Item Items

İndirimli fiyatı ile bu sayfadan satın alabileceğiniz Clinique Super Powder Double Face Powder 10 gr, kuru ve karma cilt tiplerinde Pürüzsüz ve kusursuz görünümüne yardımcı olabilecek şekilde farklı renk tonlarında tasarlanmıştır.

Daha fazla detay

225 TL

0% indirim

Array ( [2] => Array ( [group_name] => Renk Seçenekleri [name] => Renk [group_type] => select [default] => 2508 [attributes] => Array ( [2509] => 07-Matte Neutral [2508] => 04-Matte Honey [2507] => 02-Matte Beige ) [attributes_quantity] => Array ( [2509] => 0 [2508] => 0 [2507] => 0 ) ) ) 1

Kazanacağınız puan 2250 tupara Toplam tutarı: 2.25 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Clinique Super Powder Double Face Powder 10 gr

Clinique Superpowder Double Face Pudra

Marka Adı: Clinique
Ürün Adı: Clinique Super Powder Double Face Powder
Ürün Miktarı: 10 gr
Ürün Özellikleri: Ürün kapatıcı ve yoğun bir özelliğe sahiptir. Hem pudra hem de fondöten etkisiyle çeşitli kullanım amaçlarına hizmet etmektedir. Ürünün Matte Beige, Matte Honey, Matte Neutral renk seçenekleri mevcuttur. Cilt renginize uygun olan ürünü seçme şansınız vardır. Ürün, kuru karma cilt tipleri için kullanıma uygundur.
Sonuç: Pürüzsüz ve kusursuz bir cilt görünümüne yardımcı olur. Cilt kusurlarını kapatmakta kullanım etkilidir.
Kullanım Şekli: Clinique markasının 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemini uygulayabilirsiniz. Daha sonra temizlenmiş cildinize, ihtiyaç duyduğunuz bölgeye ya da arzunuza göre tüm cildinize pudra süngeriyle uygulayabilirsiniz. Cildinizde istediğiniz pürüzsüz görünümü elde edebilmek için özellikle çene çizginizde iyice yayarak kullanmanız tavsiye edilir. Ayrıca sünger aplikatörü su ve sabun ile yıkanabilir. Ancak kullanmaya başlanmadan önce aplikatörün kuru olduğundan emin olunması gerekir.
Yüz, insanın en çok dikkat çeken yeridir. Yüzde oluşan küçük bir kusur, insanın görünümünü etkiler. Bakımsız bir cilt, kişinin kötü görünmesine yol açar. Oysa kadın olsun, erkek olsun güzellik ve genç görünmek günümüz insanı için oldukça önemli hale gelmiştir. Hemen hemen herkes cilt bakımına önem göstermeye çalışmakta ve kişisel bakımına dikkat etmeye özen göstermektedir.
Bazen stresten, bazen beslenme bozukluklarından kaynaklanan sebeplerden dolayı cildimizde birtakım problemler meydana gelebilir. Bu durum hemen hepimizin canı sıkar. Hepimiz bu problemleri saklamak ve kusursuz bir cilde sahip olmak isteriz. Bunun için de bazı kozmetik ürünlere başvururuz.
Clinique Superpowder Double Face Pudra
Yüzümüzü pürüzsüzleştirmek için seçeceğimiz bu ürünlerin hem kaliteli olması gerekir, hem de cilt tipimize ve ihtiyacımıza uygun olması gerekir. Ancak bu şekilde istediğimiz kusursuz cilt görünümüne sahip olabiliriz. Clinique markası, bu konuda yıllardır müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Ürün seçeneğinin fazla olması ise Clinique kullanıcılarının istedikleri ürünü tercih edebilmelerine imkan sunmaktadır.
Clinique Superpowder Double Face Pudra ile cildinizde yoğun bir kapatıcılık sağlayarak, istediğiniz kusursuz görünüme ulaşabilirsiniz. Bu ürünün hem pudra hem fondöten etkisi olması size kullanım kolaylığı sağlayabilir.
Clinique’nin 10 gr’lık Superpowder Double Face Pudrasını oldukça uygun bir fiyata turuncu kasada bulabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.