Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Clinomyn

Clinomyn markası, sigara içenlere özel tasarlanmış olan diş macunu ürünlerinden oluşan bir seridir. Sigara, kahve, çay gibi dişleri boyayan ürünlerin neden olduğulekeleri ve sarılığı gidermeye, dişleri temizlemeye ve daha ferah bir nefes sağlamaya yardımcıdır.

Clinomyn Ürünleri

Clinomyn markası özellikle sigara içen kişiler için tasarlanmış olan diş macunlarından oluşan bir markadır.

Türkiye'de olduğu gibi Avrupa'da da pek çok ülkede kullanılmaktadır.

Clinomyn Kullananlar, sonuçlarından memnun kalarak ürünü tavsiye etmektedirler.

Sigara içenler için ideal macun, Sigara içenler için hassas temizleme, Temizleme ve parlatmaya yardımcı jel özellikli ürünleri bulunmaktadır.

Clinomyn Sigara İçenler İçin Diş Macunu 75ml (Hassas Dişler), içinde bulunan Polynam parçacıkları ile dişlerde sigaraya bağlı oluşan lekeleri gidermeye ve dişlere beyazlık kazandırmaya yardımcı olur.

İçermiş olduğu florür sayesinde dişleri çürük oluşumlarına karşı güçlü bir şekilde korumaya yardım eder.

Nane aroması ile de nefesinize ferahlık ve hoş bir koku vermeye yardımcı olur. Özellikle sigara içen kişilerde dişlerde daha fazla sararma ve lekelenme görülür ve sigara içenlerin nefesi de özellikle içmeyen kişilere karşı belirgin bir kokuya sahiptir. Kullanacağınız bu diş macunu dişlerinizdeki plakları temizlemeye ve yeni plak oluşumlarına karşı korumaya yardımcı olurken sigara nedeniyle ağız ve dişlerde oluşan pek çok etkiye karşı korumaya da yardımcı olur. Hassas dişlerde kullanıma uygun olan diş macunu diş ve diş etlerinde hassas bir bakım sağlamaya yardımcı olacaktır.

Clinomyn Jel Diş Macunu 75ml, temizle& parlat olarak da bilinen bir diş macunudur.

Jel formu ile dişlerinizi temizler ve çürük oluşumlarına karşı koruyuculuk sağlamaya yardımcı olur. Dişlerde özellikle sigaranın neden olduğu lekeler ve sararmalarda etki sağlamaya yardımcıdır. Ayrıca kahve, çay, şarap gibi besinlerin neden olabileceği lekeleri de gidererek daha beyazlamış dişlere kavuşmanızı sağlamaya yardım eder.

Extra nane ferahlığı içeren ürün nefesinize daha etkili ve daha uzun süreli ferahlık kazandırmaya yardımcı olur. Özellikle elektrikli fırçalarda kullanımı ideal olarak tanımlanabilir.

Clinomyn Ürünleri ve Fiyatları

Clinomyn Sigara İçenler İçin Diş Macunu 75ml,içeriğinde daha fazla kalsiyum kullanılarak formüle edilmiştir. Dişlerde sigara, çay, kahve, şarap gibi boya içeren maddelerin neden olduğu lekeleri gidermeye yardımcı olur. Dişlerinizi etkili bir şekilde temizleyerek çürük oluşmasını engellemek için yardımcıdır.

Dişlerinizde çürük oluşmasına neden olan plakların dişlerden arınmasına yardımcı olur ve yeni plakların oluşmasını da önleyerek çürüklere karşı güçlü bir koruma sağlamaya yardım eder.

Clinomyn markası sadece görünüm olarak değil, aynı zamanda sağlık olarak da dişlerinizi güçlendirmeye yardım eder. Etkileri klinik olarak kanıtlanmış ürünleri ile diş ve ağız bakımınız tamamlayın.

Dişlerin düzenli olarak fırçalanması, ağzı içinde sağlık kazanmak için önemlidir. Temizlenmeyen dişler, sigara ve kahveden sararmış bir diş görünümü, nefesinizde oluşa kötü koku, dişlerdeki plaklar, çürükler ve bunların neden olduğu ağrı, daha ileri seviyede diş kayıplarının oluşması da ağız için son derece sağlıksızdır.

Temizlenmeyen dişlerdeki plaklar dişlerin çürümesine neden olur ve dişlerinizi kaybedebilirsiniz.

Diş kayıpları hem sağlık hem de görünüm açısından oldukça kötüdür.

Uygun ürünlerle dişlerinizin temizlenmesi ile sağlıklı ve düzgün görünümünü koruyabilirsiniz.

Özellikle sigara kullanıyorsanız size özel Clinomyn diş macunu çeşitlerinden birini seçebilir ve daha üstün bir diş bakımı yaşayabilirsiniz.

Clinomyn markasına Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.