Colgate 360 Derece Pro Relief Sensitive Diş Fırçası

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

8654

Barkod : 5900273004048

₺22,90
Vergi dahil

Dil ve yanakları da temizlemek için yumuşak kıllara sahip Colgate 360 Derece Pro Relief Sensitive Diş Fırçası'nı buradan ucuz fiyata sipariş verebilirsiniz.

Adet
Kullanılabilirlik: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Colgate 360 Derece Pro Relief Sensitive Diş Fırçası:

 Colgate 360 Derece Pro Relief Sensitive Diş Fırçası

Marka Adı : Colgate

Ürün Adı : Colgate 360 Derece Pro Relief Sensitive Diş Fırçası

Ürün Miktarı : 1 adet diş fırçası

Ürün Özellikleri : Fırça kılları yumuşak özellikte olduğundan hassas diş ve dişetleri için de uygundur. Kılları ekstra yumuşak özelliktedir. Fırça başlığının arkası dil ve yanak temizliği için özel olarak tasarlanmıştır. Tüm ağız içinde etkili ve hassas bir temizlik için yardımcı olur. Ulaşılması zor bölgelere de sıradan diş fırçalarına göre daha rahat ulaşarak temizleme sağlamaya yardım eder. Dişlerin yüzeyinde oluşan lekeleri gidermeye de yardım eder.

Sonuç : Yumuşak kılları ile hassas diş ve diş etlerinde, damak, dil ve yanak temizliğinde yardımcı diş fırçasıdır.

Kullanım Şekli : Dişlerinizi ve dişetlerini düzenli olarak her gün en az iki defa fırçalamalısınız. Hassas dişler için uygun bir diş macunu kullanarak daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

İçerik : Yumuşak kıllara sahiptir.

 

Hassas diş ve dişetleri mutlaka yapısına uygun ürünlerle temizlenmeli, bu şekilde hassasiyetin giderilmesi ve hassas temizlik için yardımcı olunmalıdır.

Colgate 360 Derece Pro Relief Sensitive Diş Fırçası, yumuşak fırça kılları ile dişlere zarar vermeden, nazik bir şekilde dişleri ve dişetlerini plaklardan temizlemeye yardım eder. Dişlere daha parlak bir görünüm kazandırmaya da yardımcıdır. Sadece diş temizliğinin yeterli olmadığı düşünülürse, dilin, yanak ve damakların da temizlenmesi gerekmektedir. Fırça başının arkasında bulunan özel kabartmalı bölüm ile de bu bölgeleri kolayca temizleyerek arındırabilirsiniz.

Ultra yumuşak kıllar diş etlerine masaj etkisi de yaparak rahatlama sağlamaya yardımcı olur.

Dişler pek çok nedene bağlı olarak hassaslaşır, sızlama yapar, dişetinde de hassasiyet oluşabilir. Böyle durumlarda hassas dişlere uygun bir diş fırçası ve diş macunu kullanılmalıdır, bu şekilde hassasiyetin azaltılması sağlanabilir.

Dişler her gn en az 2 defa, 2 dakika süreyle düzgün bir şekilde fırçalanmalı ve plak oluşumlarına karşı korunmalıdır. Plaklar hassasiyetin artmasına, çürüklere yol açabilir. Siz de diş yapınıza uygun Colgate diş fırçası ve diş macunu ile günlük ağız ve diş temizliğinizi yapabilirsiniz.

Colgate 360 Derece Pro Relief Sensitive Diş Fırçası, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

 

8654

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Colgate 360 Derece Pro Relief Sensitive Diş Fırçası

Dil ve yanakları da temizlemek için yumuşak kıllara sahip Colgate 360 Derece Pro Relief Sensitive Diş Fırçası'nı buradan ucuz fiyata sipariş verebilirsiniz.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16