ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Colgate Arayüz Diş Fırçası 2 mm

8657

Markası : Colgate

0 Item Items

Colgate Arayüz Diş Fırçası 2 mm, uygun fiyatıyla üstelik garantili olarak sitemizden satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

16.2 TL

- +

Kazanacağınız puan 161 tupara Toplam tutarı: 0.16 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Colgate Arayüz Diş Fırçası 2 mm:

Marka Adı : Colgate

Ürün Adı : Colgate Arayüz Diş Fırçası 2 mm

Ürün Miktarı : 1 Paket içinde 3 adet arayüz fırçası ve 1 adet fırça sapı

Ürün Özellikleri : 2 mm kalınlığında olan fırça, diş aralarında düzgün bir temizlik sağlamaya yardım eder. Diş aralarında, sıradan diş fırçalarının ulaşamadığı bölgelerde bulunan plakları temizlemeye yardım edebilirsiniz. Fırça sapına takarak kullanabilir ve yanınızda taşımak için fırça sapı kapak olarak da kullanılabilir. Fırça ters olarak takıldığında sapın iç kısmında kalır ve taşırken fırçası temiz kalır. Kılların tasarlanması özel olarak bilimsel araştırmalar sonunda yapılmıştır. İsviçre’de üretilmiştir.

Sonuç : Dişlerin aralarında ve fırçanın ulaşamadığı bölgelerde temizlik sağlamaya yardımcı üründür.

Kullanım Şekli : Fırçayı kullanım sapına takarak dişlerin aralarında ileri geri, yukarı, aşağı doğru hareket ettirerek kullanabilirsiniz. Ancak dişleri zorlamayın ve yumuşak hareketlerle uygulayın. Fırça iki pozisyonlu olarak kullanılabilir. Kullandıktan sonra yıkayarak temizleyiniz ve yıprandığında yeni fırçayı takarak kullanınız.

İçerik : 3 Fırça ve fırça sapı.

 

Ağızın ve tüm vücudun sağlığı için dişlerin temizlenmesi önemlidir. Dişler düzenli bir şekilde temizlenerek artıklardan ve plaklardan arındırılmalı ve bu şekilde daha sağlıklı bir ağıza kavuşabilirsiniz.

Dişlerin sıradan diş fırçaları ile temizlenerek arındırılması yeterli olmaz, dişlerin araları sıkışık olduğundan bu bölgelerde plaklar temizlenmeden kalır, bu da çürük oluşmasına ve nefesin kötü kokmasına neden olabilir.

Diş fırçalandıktan sonra ara yüz fırçaları ile dişlerin araları da temizlenmeli ve arındırılmalı, bu şekilde daha etkili bir ağız temizliği sağlanmalıdır.

Arayüz fırçaları farklı büyüklüklerde olabilir ancak hepsinin kullanım amacı aynıdır.Dişlerin aralık genişliğine uygun olarak ürünler tercih edilmelidir.

Colgate Arayüz Diş Fırçası, 3 tane fırça ve kullanım rahatlığı için fırça sapından oluşan ve İsviçre’de üretilmiş bir üründür. Fırçalar sapına takılarak kullanılabilir, ayrıca sap kapak olarak da kullanılabilir, bu şekilde yanınızda da rahatlıkla her yere taşıyabilr ve vazgeçemediğiniz diş temizliğini her yerde yakalayabilirsiniz.

Colgate Arayüz Diş Fırçası , Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler