Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Colgate Barbie Çocuk Pilli Diş Fırçası

ZZ8656

Markası : Colgate

0 Item Items

Yumuşak başlığı ile hassas ve etkili bir temizlik sağlamaya yardımcı Colgate Barbie Çocuk Pilli Diş Fırçası'nı bu sayfadan indirimli fiyata alabilirsiniz.

Daha fazla detay

34.95 TL

Kazanacağınız puan 349 tupara Toplam tutarı: 0.35 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Colgate Barbie Çocuk Pilli Diş Fırçası :

 Colgate Barbie Çocuk Pilli Diş Fırçası

Marka Adı : Colgate

Ürün Adı : Colgate Barbie Çocuk Pilli Diş Fırçası

Ürün Miktarı : 1 adet diş fırçası

Ürün Özellikleri : Pilli özelliğe sahip diş fırçası titreşimle uyararak daha etkili bir temizlik sağlamaya yardım eder. Özellikle çocuklar dişlerini düzgün bir şekilde fırçalamak da zorlanırlar, pilli diş fırçası ise dönerek ve titreşimle dişlerin yüzeyinde hızlı ve düzgün bir temizleme sağlamaya yardım eder. Açma ve kapama düğmesi vardır. Dişleri plaklardan temizlemeye yardım eder. Barbie deseni ile kız çocukları tarafından beğenilen bir üründür. Yumuşak fırça kılları ile hassas bir temizlik sağlamaya yardım eder.

Sonuç : Barbie çocuk pilli diş fırçası ile kolay, hızlı, etkili diş temizliği sağlayabilirsiniz.

Kullanım Şekli : Açma- kapama düğmesi ile açınız ve dişlere tutunuz, dişlerin üzerinde gezdirerek iki dakika kadar dişlerin fırçalanmasını sağlayınız. İşini bittiğinde düğmesinden kapatarak kaldırınız. İki adet pil ile çalışmaktadır.

İçerik : Pille çalışan diş fırçası

 

Diş fırçalama alışkanlığı küçük yaşlarda kazanılır ve özellikle de kalıcı dişler çıktıktan sonra bu dişleri ömür boyu taşıyacağımız için temizlenmesi son derece önemlidir. Dişler yeteri kadar temizlenmediğinde biriken artıklar dişlere yapışan plak tabakasını oluşturur ve tabaka dişlerin çürümesine, dişeti rahatsızlıkları oluşmasına yol açabilir.

Çocuklar dişlerini fırçalama alışkanlığı kazanmış olsalar da bu temizlik düzgün şekilde yapılmadığında yine de çürüklere ve diş kayıplarına yol açabilmektedir. Colgate Barbie Çocuk Pilli Diş Fırçası, dişlerin daha kolay bir şekilde fırçalanmasını ve dişetlerine masaj yapmayı kolaylaştırır ve sevimli figürü ile diş temizliğini daha eğlenceli hale getirmeye yardım eder.

Özellikle kız çocuklarının çok sevdiği Barbie figürü ile resimlendirilmiş fırça ile bu temizlik alışkanlığını kolayca kazandırabilir ve yumuşak fırçası ile hassas, düzgün bir temizlik sağlayabilirsiniz.

Fırça kılları titreşimle hareket eder, döner ve sadece tuttuğunuzda bile kolayca dişlerin yüzeyini temizler. Sıradan diş fırçalarına göre daha iyi bir hijyen sağlamak için yardım eder.

Hello Kitty serisinde de çocukların sevebileceği pek çok ağız bakım ürünü bulunmaktadır.

Colgate Barbie Çocuk Pilli Diş Fırçası, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
18 Eyl. 2014
(5/5
Başlık :
almanızı kesinlikle tavsiye ederim.
(Colgate Barbie Çocuk Pilli Diş Fırçası)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler