Colgate Barbie Diş Macunu Ve Diş Fırça Seti
  • Colgate Barbie Diş Macunu Ve Diş Fırça Seti

Colgate Barbie Diş Macunu Ve Diş Fırça Seti

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Colgate

30484

Barkod : 8693495034753

₺30,25

5 yaşından itibaren kullanıma uygun olan Colgate Barbie Diş Macunu Ve Diş Fırça Seti, çocukların severek kullanacağı ürünlerden oluşur.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Colgate Barbie Diş Macunu ve Diş Fırça Seti

Marka Adı : Colgate

Ürün Adı : Colgate Barbie Diş Macunu ve Diş Fırçası

Ürün Miktarı : 75ml.

Ürün Özellikleri : Meyve aromalı diş macunu tadından diş macunudur. 6 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımına uygundur. Çocukların dişlerini çürüklere karşı koruma sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli : Ebeveynlerin gözetimin de sadece bezelye tanesi büyüklüğünde diş fırçası yardımı ile küçük ve nazik hareketler ile fırçalanmalıdır.

İçerik : Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Peg-12, Sodium Laurly Sulfate, Cellulose Gum, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Aroma, Menthol, Glycerin, Cinnamal, Eugenol, Limonene, CI 77891, CI 42090. Sodium Fluoride içermektedir. 0.32% w/w (1450ppm F).

Çocuklar yeni bir şey öğrenmeye meraklı olup denemekten mutlu olurlar. Baskı bir görev verseniz yaptıramazsınız. Diş fırçalamayı öğrenmek için meraklı gözlerle size bakacaktır. Bu süreçte baskıyla yaklaşmayınız. Diş fırçalamayı alıştırmadan önce sevdiği karakterli diş fırçası ve macunu tercih edebilirsiniz. Sevdiği çizgi film karakterli diş fırçası ve macunu çocuğunuzun dikkatini çekecektir.

Diş fırçalama alışkanlığını edinebilmesi için bu süreçte çocuğunuzun yanınızda olmalısınız. Diş fırçalama esnasında eğlenceli şarkılar söyleyebilir, geçireceğiniz 2 ya da 3 dakikalık zaman dilimini eğlenceli hale dönüştürmek yalnızca sizin elinizdedir.

Çocuklarınıza öğün aralarında vereceğiniz şekerli ve asitli gıdalar diş çürümelerine neden olacaktır. Yemekten hemen sonra çok olmamak şartıyla verebilirsiniz. Ve yemekten hemen sonra değil biraz süreç geçtikten sonra diş fırçalama işlemini yapmalısınız. Yemekten hemen sonra diş fırçalamanız diş minelerinize zarar verebilir.

Çocuğunuz ilk başlarda diş fırçalarken zorlanacak ve yapamadığını düşünerek hevesi kırılabilecektir. Her fırçalamadan sonra çocuğunuzun başarılı olduğuna dair cümleler kurmalısınız.

Colgate Barbie diş macunu, florür içeriği ile çocuk dişlerinin güçlü olmasına ve çürüklerden korumaya yardımcı bir üründür.

Colgate Barbie Diş Macunu ve diş fırçası Turuncu Kasa’da indirimli fiyata satılmaktadır. Siz de sitemizde ki indirim kampanyalarını takip edebilirsiniz.

30484

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Colgate Barbie Diş Macunu Ve Diş Fırça Seti

5 yaşından itibaren kullanıma uygun olan Colgate Barbie Diş Macunu Ve Diş Fırça Seti, çocukların severek kullanacağı ürünlerden oluşur.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16