ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Colgate Navigator Plus Soft Yumuşak Diş Fırçası 2li Set

ZZ8647

Markası : Colgate

0 Item Items

Bükülebilir başı ve yumuşak kıllarıyla temizlik sağlayan Colgate Navigator Plus Soft Yumuşak Diş Fırçası 2li Set'i bu sayfadan ucuz fiyata alabilirsiniz.

Daha fazla detay

9.5 TL

Kazanacağınız puan 95 tupara Toplam tutarı: 0.10 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
30TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Colgate Navigator Plus Soft Yumuşak Diş Fırçası 2li Set 

 Colgate Navigator Plus Soft Yumuşak Diş Fırçası 2li Set

Marka Adı : Colgate

Ürün Adı : Colgate Navigator Plus Soft Yumuşak Diş Fırçası 2li Set

Ürün Miktarı : 2 Adet diş fırçası

Ürün Özellikleri : Fırçasının bükülebilir özelliği ile zor alanlara bile ulaşım sağlama kolaylığı yaşayabilirsiniz. Fırça kılları da yumuşak yapıdadır, hassas diş ve diş etleri için kullanıma uygundur. Fırça başı kolayca bükülebilir, yumuşak özelliktedir. 2 adet olduğundan ekonomiktir. Dişlerde oluşan plağı ve yemek artıklarını temizlemeye ve dişleri doğal beyazlığına kavuşturmaya yardım eder.

Sonuç : Ulaşılması zor bölgelerde hassas bir temizlik sağlamaya yardımcı diş fırçalarıdır.

Kullanım Şekli : Her yemekten sonra günde en az iki defa dişler doğru bir uygulama ile fırçalanmalıdır. Bükülen başı ile arkalarda ve ulaşması zor bölgelerde temizleme sağlamaya yardım eder.

İçerik : Yumuşak kıllar ve bükülebilir başlığa sahip, 2 adet diş fırçasıdır.

 

Herkesin yapması gereken günlük bakımlar vardır. Bunlar, banyo yapmak, diş fırçalamak, tıraş olmak gibi bakımlardır. Bu bakımlar vücudun temizliği ile ilgilidir. Temizlik en öncelikli bakımdır ve görünüm açısından olduğu kadar sağlık açısından da son derece önemlidir.

Temizlik, vücutta olduğu kadar ağız içinde de ihmal edilmemelidir. Bu şekilde ağız sağlığı ve nefesin ferah olması sağlanabilir.

Dişlerin ve ağız içinin temizlenmemesi pek çok sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Özellikle bu nedenle dişler çürüyebilir, nefesinizin kokusu kötü olur, diş kayıpları yaşanabilmektedir. Her diş kaybı da tüm vücut sağlığı için olumsuz sonuçlara neden olabilmektedir.

Colgate Navigator Plus Soft Yumuşak Diş Fırçası 2li Set, 2 adet diş fırçasından oluşan bir settir. Fırça başı yumuşaktır ve hafifçe bükülebilir, bu şekilde arka kısımlara, sıradan fırçalarla ulaşması zor bölgelere kolayca ulaşılabilir. Fırça kılları da yumuşak formdadır ve hassas diş, dişetlerini temizlemek için kullanılabilir.

Dişlerin düzenli olarak fırçalanması kadar düzgün şekilde fırçalanması da son derece önemlidir. Bu şekilde bakımı sağlanan dişlerin daha sağlıklı ve beyaz olması sağlanabilir.

Colgate Navigator Plus Soft Yumuşak Diş Fırçası 2li Set, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler