ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Colgate Plax Ağız Suyu Beyazlık 250 ml

6233

Markası : Colgate

0 Item Items

Ağız içinde tam temizlik, ferahlık ve dişlerde beyazlık sağlamaya yardımcı Colgate Plax Ağız Suyu Beyazlık 250 ml, bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

11.5 TL

Kazanacağınız puan 115 tupara Toplam tutarı: 0.12 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Colgate Plax Ağız Suyu Beyazlık 250 ml :

 Colgate Plax Ağız Suyu Beyazlık 250 ml

Marka Adı : Colgate  

Ürün Adı : Colgate Plax Ağız Suyu Beyazlık

Ürün Miktarı : 250 ml

Ürün Özellikleri : Dişlere doğal beyazlık kazandırmaya ve yeni leke oluşumlarına karşı dişlerinizi korumaya yardım eden ağız çalkalama suyudur. Ağız içerisinde diş fırçasının ulaşamadığı alanlara ulaşarak plak oluşumlarına karşı koruma sağlamaya yardım eder, nefesinize ferahlık sağlamaya da yardımcıdır. Plak oluşumlarına karşı dişleri koruduğundan çürük oluşumlarına karşı da koruma sağlamaya yardım eder.

Sonuç : Ağız içerisinde ferahlık ve dişlere beyazlık vermeye yardım eden ağız çalkalama suyudur.

Kullanım Şekli : Dişlerinizi fırçaladıktan sonra ağzınızı 30 saniye kadar çalkalayarak tükürünüz.

İçerik : Beyazlık etkili, florürlü ağız çalkalama suyudur.

 

Diş fırçası ve diş macunu ile yaptığınız temizlik yeterli değildir. Dişler daha etkili bir hijyene ihtiyaç duyar. Ağız çalkalama suyu ürünleri ulaşılması zor bölgelere ulaşarak temizliğinizi tamamlamaya yardımcı olur.

Colgate Plax Ağız Suyu Beyazlık 250 ml, dişlerde oluşan lekeleri gidererek dişleri doğal beyazlığına kavuşturmaya yardımcı olur, plak oluşumlarını temizlemeye ve yenilerinin oluşumlarına karşı koruma sağlamaya da yardım eder. İçerdiği florür sayesinde çürüklere karşı koruma sağlamaya da yardımcıdır.

Ağız ve diş temizliği kadar ferah bir nefes, beyaz dişler de çok önemlidir. Bu nedenle kullanılacak ağız bakım ürünlerinin bu etkileri de sağlamasına dikkat edilir. Ağız bakım suyu çeşitleri de diş, dişeti, dil, damak, yanak içleri gibi bölümlere ulaşarak etkili bir temizleme sağlamaya yardım eder.

Ağız bakımı ve temizliği kişisel bakım olarak dikkate edilmesi gereken bir unsur olduğu kadar sağlık açısından da son derece önemlidir. Diş çürükleri ve buna bağlı diş kayıpları tüm vücut sağlığını olumsuz yönde etkileyebilir. Bu nedenle daha etkili bir temizlik için diş ve ağız temizliğinizi bakım suyu ile tamamlamalısınız.

 

Colgate Plax Ağız Suyu Beyazlık 250 ml, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
17 Eyl. 2014
(5/5
Başlık :
harika bir koruyucu
(Colgate Plax Ağız Suyu Beyazlık 250 ml)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler