Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Colgate Sensitive Pro Relief Çok Yönlü Koruma Diş Macunu 75 ml

8651

Markası : Colgate

0 Item Items

Colgate Hassas Dişler

Hassas dişlerde anında etki göstermeye yardımcı Colgate Sensitive Pro Relief Çok Yönlü Koruma Diş Macunu 75 ml, bu sayfadan ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

24.9 TL

Kazanacağınız puan 248 tupara Toplam tutarı: 0.25 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Colgate Sensitive Pro Relief Çok Yönlü Koruma Diş Macunu 75 ml :

 Colgate Sensitive Pro Relief Çok Yönlü Koruma Diş Macunu 75 ml

Marka Adı : Colgate

Ürün Adı : Colgate Sensitive Pro Relief Çok Yönlü Koruma Diş Macunu 75 ml

Ürün Miktarı : 75 ml.

Ürün Özellikleri : Hassas dişlerde yaşadığınız sızlamaya karşı rahatlatıcı etki sağlamaya yardımcı diş macunudur. Dişleri plaklardan temizlemeye ve çürük oluşumlarına karşı koruma sağlamaya yardım eder. Diş ve dişetlerinde oluşan hassasiyetin rahatlatılmasına, ferahlık vermeye, çürük oluşumlarına karşı koruyuculuk sağlamaya yardımcı diş macunudur. Daha etkili yeni formülü ile diş temizliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dişleri görünmez bir kalkan gibi sararak uzun süre koruma sağlamaya yardım eder.

Sonuç : Hızlı bir diş ve dişeti rahatlaması sağlamaya, nefesinizde ferahlığa ve plakları temizlemeye, çürüklere karşı koruyuculuk sağlamaya, diş minelerini güçlendirmeye yardımcı diş macunudur.

Kullanım Şekli : Dişlerinizi günde en az iki defa, en az iki dakika süre ile fırçalayınız ve ağzınızı çalkalayınız. Her gün düzenli olarak kullanmanız tavsiye edilir.

İçerik : Pro argin formülüne sahiptir.

 

Dişleri saran diş mineleri pek çok nedenle hasar görebilir ve dişlerin sinir uçları ortaya çıkar bu da dişlerin kolayca daha hassas hale gelmesine neden olabilir. Bu hassasiyet bir şeyler yerken ve içerken sızlama ile kendini gösterir, dişler soğuk ve sıcağa karşı daha hassas hale gelir.

Colgate Sensitive Pro Relief Çok Yönlü Koruma Diş Macunu 75 ml, dişlerde hassasiyet yaşayan kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Dişleri görünmez bir koruma kalkanı gibi sararak güçlendirmeye, diş minelerini korumaya yardım eder. Sızlamaları hızlı bir şekilde rahatlatarak diş ve dişetlerini plak oluşumlarından temizlemeye yardım eder.

Dişlerin düzenli bir şekilde fırçalanması gerekir, hatta sadece fırçalamak etkili bir temizleme için yetmeyecektir, dişlerin araları diş ipi ile temizlenmeli, ağız için çalkalama suyu ile çalkalanmalıdır. Diş ve ağız içinde yaşadığınız sorunlar ya da diş yapınıza uygun ürünler tercih ederek ağız içinin daha sağlıklı olmasını sağlamak için yardımcı olabilirsiniz.

Colgate Sensitive Pro Relief Çok Yönlü Koruma Diş Macunu 75 ml, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

 

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler