Colgate Spiderman Çocuk Diş Macunu Ve Diş Fırçası
  • Colgate Spiderman Çocuk Diş Macunu Ve Diş Fırçası

Colgate Spiderman Çocuk Diş Macunu Ve Diş Fırçası

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Colgate

30779

Barkod : 8201714120001

₺30,25

Colgate Spiderman Çocuk Diş Macunu ve Diş Fırçası, çocuğunuzun dişlerini keyifli  fırçalamasını sağlar.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Colgate Spiderman Çocuk Diş Macunu ve Diş Fırçası

Marka Adı: Colgate

Ürün Adı: Colgate Spiderman Çocuk Diş Macunu ve Diş Fırçası

Ürün Miktarı: Diş macunu 50 ml. Ve 1 adet diş fırçası bulunmaktadır.

Ürün Özellikleri: Colgate Spiderman diş macunu ve diş fırçasıyla birlikte çocukların eğlenceli bir şekilde severek diş fırçalamasını sağlar. Çocuklarınıza diş fırçalamayı sevdirmeniz için sevdiği çizgi film karakterinin yer alması iyi bir yöntemdir. Colgate Çocuk diş macunu meyveli sakız tadında olup nazik temizler. 6 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış olup çürüklere karşı korumaya yardımcı olur.

İçeriği: Sodium Fluoride içermektedir. 0.32% w/w (1450ppm F-).Birleşimi: Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, PEG-12, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Aroma, Menthol, Glycerin, Cinnamal, Eugenol, Limonene, CI 77891, CI42090.

Sonuç: Diş çürüklerine karşı koruma sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Çocuklarınız için tercih ettiğiniz bu ürün sayesinde sağlıklı kalıcı dişler ve gülüşler sağlayacaksınız.

Çocuklarda diş temizliği dişin çıkmasıyla başlamaktadır. Yaşına girmemiş bebekler için diş temizliği ise diş yüzeylerini diş temizleme mendilleri ile sabah ve akşam olmak üzere uygulayabilirsiniz. Özellikle devam sütleri çok şekerli olduğu için diş çürümesine neden olmaması için bebeğinize beslenmeden sonra su verin ya da temiz bir bezle diş yüzeylerini temizleyiniz. Bebekler için diş macunu kullanılmaz.

Süt dişleri organik madde daha çok olduğu için çürümeye yatkındırlar. Çocuklar diş temizliğini Anne ve Baba yardımı ile yapabilirler. Diş fırçalama süresi en az 2 dakika sürmeli, diş yüzeyleri düzgün bir şekilde fırçalanmalıdır. Çocuklar bu süreci istemeyebilir. Bu yüzden diş fırçalama esnasını eğlenceli hale getirmek size düşen bir görev haline gelmektedir. Küçük yaşlarda alışkanlık haline gelen diş fırçalama işlemi ilerleyen yaşlarda da devamını sürdürmektedir. Sağlıklı dişler, sağlıklı gülüşlerle bir hayat geçirmesine neden olur.

Colgate çocuklarınızı düşünerek diş fırçalama alışkanlığına sahip olabilmesi adına ve sağlıklı dişlerle büyüyebilmesi için sevdiği karakterleri diş macununa ve diş fırçasına taşımıştır. Naneli ve meyveli tadı ile ışıl ışıl bir macuna sahiptir.

Yılda bir kez de olsa çocuğunuzun dişlerini Diş hekimlerine kontrol ettiriniz. Çocuklarınızı diş bakımı konusunda bilgilendiriniz. Çocuklarınızın dişini günde 2 kez fırçalayabilirsiniz. Öğün aralarında çikolata ya da şekerli yiyecekler vermemeye dikkat ediniz. Yemeklerden sonra vereceğiniz şekerli yiyecekler sonrasında dişler fırçalanmalıdır.

Kullanım Şekli: Diş fırçasının üzerine mercimek tanesi büyüklüğünde küçük bir macun konulur. Diş fırçası 45 derecelik açı ile diş eti hizasından başlayarak bastırılmadan nazikçe ovalanmalıdır. Her diş yüzeyi ortalama 8 ya da 10 kez fırçalanmalıdır. Çocuğunuzun dişi Anne ve Baba gözetemi altında yardımcı olarak fırçalanmalı, diş macununu yutmamasına dikkat edilmelidir. Günde sabah ve akşam olmak üzere 2 kez diş temizliği yapılmalıdır. Bol su ile ağız çalkalanmalı ve tükürülmelidir.

Colgate Spiderman Çocuk Diş Macunu ve Diş Fırçası Turuncu Kasa’da indirimli fiyata satılmaktadır. Siz de sitemizdeki indirim kampanyalarını takip edebilirsiniz.

30779

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Colgate Spiderman Çocuk Diş Macunu Ve Diş Fırçası

Colgate Spiderman Çocuk Diş Macunu ve Diş Fırçası, çocuğunuzun dişlerini keyifli  fırçalamasını sağlar.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16