Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Colgate Total Professional Aktif Etki Diş Macunu 75 ml

8662

Markası : Colgate

0 Item Items

Plakları temizlemeye ve yenilerinin oluşmasını engellemeye yardımcı Colgate Total Professional Aktif Etki Diş Macunu 75 ml'ni buradan indirimli fiyata ulaşabilirsiniz.

Daha fazla detay

24.9 TL

Kazanacağınız puan 248 tupara Toplam tutarı: 0.25 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Colgate Total Professional Aktif Etki Diş Macunu 75 ml

Marka Adı : Colgate

Ürün Adı : Colgate Total Professional Aktif Etki Diş Macunu

Ürün Miktarı : 75 ml.

Ürün Özellikleri : Diş ve dişetlerini plak oluşumlarına karşı 12 saate kadar korumaya yardım eden diş macunudur. Dişlerdeki plakları ve lekeleri temizlemeye, dişlere doğal beyazlığını geri kazandırmaya yardım eder. Naneli kokusu ile ferah bir nefes elde etmeniz için de yardımcıdır.

Sonuç : Dişlerin temizlenmesi ve lekelerin giderilerek, çürük oluşumlarına karşı korunması için yardım eden diş macunudur.

Kullanım Şekli : Diş fırçanızın üzerine nohut büyüklüğünde ürün alarak dişlerinizi fırçalayınız. En az iki dakika kadar fırçaladıktan sonra ağzınızı çalkalayınız ve düzenli olarak her gün en az iki defa dişleri fırçalamaya dikkat ediniz.

 

Dişlerinizi düzenli bir şekilde fırçalayarak yemek ve içeceklerin artıklarından arındırmalı ve plakları gidermeye yardımcı olmalısınız. Bu şekilde diş ve dişetlerinde temizlik ve sağlık elde edebilirsiniz. Dişlerde kalan artıklar üst üste birikerek plakları oluşturur ve bu plaklar da dişlerin çürümesine yol açar. Çürükler, dişlerde ağrı, ağız kokusu ve ileri seviyelerde diş kayıplarına yol açabilir.

Dişlerin kaybı yiyeceklerin yeteri kadar öğütülmesine neden olabileceğinden sindirim, mide ve dolayısıyla daha pek çok sağlık sorunlarına neden olabilir. Buna göre dişlerin düzgün şekilde temizlenmesi çok önemlidir.

Colgate markasında ağız ve diş temizliği için kullanabileceğiniz pek çok farklı özelliklerde ürün çeşidi bulunmaktadır. Dişlerin uygun bir diş macunu ve fırça ile fırçalandıktan sonra ağız çalkalama suyu ile fırçaların ulaşamadığı yerlerde de temizlik sağlanması gerekmektedir.

Colgate Total Professional Aktif Etki Diş Macunu 75 ml, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
18 Eyl. 2014
(5/5
Başlık :
çok kaliteli bir ürün
(Colgate Total Professional Aktif Etki Diş Macunu 75 ml)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler