ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Colgate Total Profesyonel Diş Eti Sağlığı Ağız Çalkalama Suyu 400 ml

8649

Markası : Colgate

0 Item Items

Hassas bir temizlik sağlamaya yardım eden Colgate Total Profesyonel Diş Eti Sağlığı Ağız Çalkalama Suyu 400 ml, bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

18 TL

Kazanacağınız puan 180 tupara Toplam tutarı: 0.18 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
30TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Colgate Total Profesyonel Diş Eti Sağlığı Ağız Çalkalama Suyu 400 ml :

 Colgate Total Profesyonel Diş Eti Sağlığı Ağız Çalkalama Suyu 400 ml

Marka Adı : Colgate

Ürün Adı : Colgate Total Profesyonel Diş Eti Sağlığı Ağız Çalkalama Suyu

Ürün Miktarı : 400 ml.

Ürün Özellikleri : Diş ve dişetlerini korumaya, ağızda ferahlama sağlamaya yardımcı ağız bakım suyudur. Alkol içermeyen formüle sahiptir. Mentollü aroması ile ağzınızda ferahlatıcı bakım sağlamaya yardım eder. Diş, dişetleri, damak, dil, yanak içleri gibi bölgelerde temizleme sağlamaya, dişleri güçlendirmeye yardım eder.

Sonuç : Ağız bakımını ve temizliğini tamamlamaya yardımcı bir üründür.

Kullanım Şekli : Ağzınızı her diş fırçalama sonrası yaklaşık 30 saniye kadar çalkaladıktan sonra tükürünüz.

İçerik : Alkol içermez, florürlüdür.

 

Dişlerin fırçalanması ağız temizliği için yeterli değildir. Fırçanın ağızda ulaşamadığı pek çok nokta bulunur ve sürekli besinlerle temas halinde olan ağız içinin tam anlamıyla temizlenmesi önemlidir. Bu nedenle temizliği tamamlayabilmek için ağız çalkalama suyu çeşitleri kullanılmalıdır.

Colgate Total Profesyonel Diş Eti Sağlığı Ağız Çalkalama Suyu 400 ml olan boyutu ile uzun süre kullanım imkanı sağlamaya yardımcıdır. Diş fırçasının ulaşamadığı bölgelerde gerekli hijyeni sağlamaya yardım eder. Mentollü formülü ile ağzınızda uzun süreli ferahlık etkisi sağlamaya yardım eder. Dişleri ve dişetini temizleyerek koruyuculuk sağlamaya da yardımcı olur. Alkolsüz formülü ile ağzı içinde yanmaya neden olmadan gerekli hijyeni sağlamaya yardım eder.

Ağız ve diş sağlığınızı korumak için düzenli ve düzgün bir temizleme işlemi şarttır. Dişlerin sadece fırçalanması yeterli olmaz, mutlaka fırçalamanın ardından diş araları diş ipleri ile temizlenmeli ve ağız çalkalama suyu kullanılarak her yere ulaşım sağlanmalıdır.

 

Colgate Total Profesyonel Diş Eti Sağlığı Ağız Çalkalama Suyu 400 ml, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler