ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Colgate Twister Diş Fırçası Medium

8655

Markası : Colgate

0 Item Items

Yanaklarda ve zor bölgelerde de temizlik sağlamaya yardımcı Colgate Twister Diş Fırçası Medium'u bu sayfadan indirimli fiyat fırsatı ile alabilirsiniz.

Daha fazla detay

8 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 80 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 80 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.08 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Colgate Twister Diş Fırçası Medium :

 Colgate Twister Diş Fırçası Medium

Marka Adı : Colgate

Ürün Adı : Colgate Twister Diş Fırçası Medium

Ürün Miktarı : 1 adet diş fırçası

Ürün Özellikleri : Özel yapısı ile dişlerinizi zorlu plak oluşumlarından temizlemeye yardım eder. Fırça kılları orta sertliktedir. Değişim zamanı geldiğinde mavi kıllar beyaza döner, bu şekilde değişim zamanını haber vermeye yardım eder. Dişlerinizi derinlemesine temizlemeye ve çürüklere karşı korumaya yardım eder. Fırçalama başlığının arkası da dil temizleyici olarak tasarlanmıştır.

Sonuç : Renk değişimi ile yenileme zamanını haber veren, orta sertlikte fırça kıllarına sahip, özel dizaynı ile güçlü bir temizleme sağlamaya yardımcı diş fırçasıdır.

Kullanım Şekli : Uygun bir diş macunu ile birlikte kullanarak dişlerinizi günde en az iki defa yemeklerden sonra fırçalayarak diş temizliğinizi sağlayabilirsiniz.

İçerik : Yuvarlatılmış kıllara sahiptir.

 

Özel dizaynı ile yuvarlatılmış kıllara sahip olan diş fırçası orta sertlikteki fırça kılları ile dişlerinizi temizlemeye, plaklardan arındırmaya ve dişetlerini de temizlemeye yardım eder. Diş fırçası başlığının arka kısmında bulunan dil temizleyici bölümü ile de dil ve yanak içlerinde temizleme sağlamaya, plakları gidermeye yardım eder.

 Özellikle dişler temizlenmeyen plaklar nedeniyle çürümeye başlarsa bu oldukça ağrı verirken diş kayıpları oluşmasına da yol açabilir.

Diş fırçalamak küçük yaşlarda edinilmesi gereken bir alışkanlıktır ve düzenli bir şekilde en az 2 dakika süre ile dişler fırçalanmalıdır. Ayrıca dil ve yanak içlerinde de biriken plaklar ağız kokusu oluşmasına yol açabilir. Bu nedenle bu bölgelerin de temizlenmesi gerekmektedir.

Colgate Twister Diş Fırçası Medium, yuvarlatılmış orta sert kılları ve yuvarlak görünüme sahip kılları ile dişlerinizdeki plakları etkili bir şekilde temizlemeye yardım eder. Ayrıca sıradan fırçalardan farklı olarak değişim zamanı geldiğinde mavi kıllar beyaza döner ve bu şekilde fırçanızı yenisi ile değiştirme zamanının geldiğini anlayabilirsiniz.

Colgate Twister Diş Fırçası Medium, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.