Colgate White 2in1 Diş Macunu 100 ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

ZZ8665

Barkod : 0

₺24,90
Vergi dahil

Kristal nane ferahlığı vermeye ve beyazlık sağlamaya yardımcı Colgate White 2in1 Diş Macunu 100 ml, bu sayfadan ucuz fiyata alabileceğiniz bir üründür.

Adet
Kullanılabilirlik: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Colgate White 2in1 Diş Macunu 100 ml :

 Colgate White 2in1 Diş Macunu 100 ml

Marka Adı : Colgate

Ürün Adı : Colgate White 2in1 Diş Macunu 100 ml

Ürün Miktarı : 1 adet diş macunu 100 ml

Ürün Özellikleri : Ağız bakım suyu içeren diş macunu hem dişlerinizi hem de nefesinizi temizlemeye yardımcıdır. İçerdiği beyazlatıcı partiküller ile de dişlere daha hızlı bir doğal beyazlık kazandırmaya yardım eder. Diş ve dişetlerini plaklardan temizleyerek yenilerinin oluşmasına karşı korumaya yardım eder.

Sonuç : Dişlerinizi temizlerken nefesinize ferahlık vermeye, dişleri beyazlatmaya yardımcı diş macunudur.

Kullanım Şekli : Diş fırçanıza sürerek dişlerinizi günde en az iki defa fırçalayınız ve ağzınızı çalkalayarak temizleyiniz.

İçerik : Ağız bakım suyu ve beyazlatıcı partiküller içerir.

 

Tükettiğimiz pek çok besin dişlerimizi boyayarak zamanla doğal beyazlığını kaybetmesine ve lekeler oluşmasına neden olur. Özellikle dişlere kolayca yapışan şekerli yiyecek ve içecekler diş çürükleri oluşmasını hızlandırabilir. Diş ve dişetlerinde biriken plaklar nefesinizde oluşabilecek kötü kokulara, çürüklere ve diş eti hassasiyetine neden olabilir. Bunları önlemek ve daha ferah bir nefese ulaşmak için ağız ve diş temizliğine gereken önem verilmelidir.

Colgate White 2in1 Diş Macunu 100 ml, ağız bakım suyu ile formüle edilmiştir, dişlerinizdeki plakları temizlemeye, çürük oluşumlarına karşı korumaya ve nefesinize ferahlık vermeye yardım eder.

Dişlerinizin doğal beyazlığına kavuşmasına yardım eder. Beyazlatıcı partiküller içermektedir, bu şekilde dişlerde daha hızlı ve etkili bir beyazlatma sağlamaya, lekeleri gidermeye yardım eder.

Ağız bakım suyu içeren diş macunu ile diş ve ağız bakımınızda sadece tek ürünle tam bakım sağlayabilirsiniz. Diş sağlığının tüm vücudu etkilediğini unutmayınız.

Colgate White 2in1 Diş Macunu 100 ml, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

 

 

 

 

ZZ8665

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Colgate White 2in1 Diş Macunu 100 ml

Kristal nane ferahlığı vermeye ve beyazlık sağlamaya yardımcı Colgate White 2in1 Diş Macunu 100 ml, bu sayfadan ucuz fiyata alabileceğiniz bir üründür.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16