Colgate Zigzag Diş Fırçası Medium 2+1

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Colgate

8648

Barkod : 8693495026147

₺29,90
48%
İNDİRİM
₺15,55

Bükülerek zor bölgelere ulaşabilen Colgate Zigzag Diş Fırçası Medium 2+1  ucuz fiyata bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Colgate Zigzag Diş Fırçası Medium 2+1

Marka Adı : Colgate

Ürün Adı : Colgate Zigzag Diş Fırçası Medium 2+1

Ürün Özellikleri : Esnek özellikteki fırça sapı ile hafif şekilde bükülebilir özelliktedir ve bu şekilde  fırçalama sırasında oluşan basıncı azaltmaya ve diş etinde tahriş oluşumunu gidermeye yardım eder. Zigzag kıllı fırça başı ile arka taraftaki ulaşılması güç dişlere ulaşmaya ve düzgün bir temizleme sağlamaya yardım eder. Yuvarlatılmış kıl uçları ile hassas dişetleri ve diş minelerini korumaya yardım eder. Dişlerin aralarını ve yüzeyini arındırmaya yardım eder.

Colgate Diş Fırçası Zigzag 2+1 - Orta Farklı seviyedeki kıllar ile diş arasındaki derin noktalara ulaşıp, ulaşılması güç kısımları temizlemek için tasarlanmıştır. Diş temizleyicisi ile kötü ağız kokusuna neden olan bakterileri uzaklaştırmaya yardımcı olur. Esnek fırça boyu daha konforlu bir fırçalamaya yardımcı olurken, diş etlerinize de naziktir.

Sonuç : Zigzag fırça kılları ile diş aralarını ve kenarlarını düzgün şekilde temizlemeye, plakları arındırmaya yardım eden diş fırçasıdır.

Kullanım Şekli : Dişler günde en az iki defa fırçalanmalıdır.

İçerik : Diş fırçası

 

Dişlerin temizlenmesi önemlidir, ancak temizlik doğru ürünlerle, düzenli şekilde yapıldığında ihtiyacınız olan arınmayı sağlayacaktır.

Colgate Zigzag Diş Fırçası Medium 2+1, orta sertlikte diş fırçasıdır ve zigzag şeklinde olduğundan hem arka tarafta, ulaşılması zor bölgelere daha kolay ulaşmanızı sağlamaya ve dişlerin aralarını, kenarlarını daha kolay fırçalamanıza yardımcı olur.

Fırçanın kılları yuvarlatılmıştır, bu şekilde de dişleri ve dişetlerini daha hassas bir şekilde temizlemeye yardım eder. Sapı esner ve fırçalama sırasında oluşan baskıyı azaltarak dişetlerine ve dişlere daha yumuşak bir fırçalama sağlamaya yardım eder.


Colgate Zigzag Diş Fırçası Medium 2+1, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

 

 

 

8648

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Colgate Zigzag Diş Fırçası Medium 2+1

Bükülerek zor bölgelere ulaşabilen Colgate Zigzag Diş Fırçası Medium 2+1  ucuz fiyata bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16