Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Colgate Zigzag Diş Fırçası Medium

ZZ8648

Markası : Colgate

0 Item Items

Bükülerek zor bölgelere ulaşabilen Colgate Zigzag Diş Fırçası Medium'u ucuz fiyata bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

24.9 TL

Kazanacağınız puan 248 tupara Toplam tutarı: 0.25 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Colgate Zigzag Diş Fırçası Medium :

Colgate Zigzag Diş Fırçası Medium

Marka Adı : Colgate

Ürün Adı : Colgate Zigzag Diş Fırçası Medium

Ürün Miktarı : 1 Adet diş fırçası

Ürün Özellikleri : Esnek özellikteki fırça sapı ile hafif şekilde bükülebilir özelliktedir ve bu şekilde  fırçalama sırasında oluşan basıncı azaltmaya ve diş etinde tahriş oluşumunu gidermeye yardım eder. Zigzag kıllı fırça başı ile arka taraftaki ulaşılması güç dişlere ulaşmaya ve düzgün bir temizleme sağlamaya yardım eder. Yuvarlatılmış kıl uçları ile hassas dişetleri ve diş minelerini korumaya yardım eder. Dişlerin aralarını ve yüzeyini arındırmaya yardım eder.

Sonuç : Zigzag fırça kılları ile diş aralarını ve kenarlarını düzgün şekilde temizlemeye, plakları arındırmaya yardım eden diş fırçasıdır.

Kullanım Şekli : Dişler günde en az iki defa fırçalanmalıdır.

İçerik : Diş fırçası

 

Dişlerin temizlenmesi önemlidir, ancak temizlik doğru ürünlerle, düzenli şekilde yapıldığında ihtiyacınız olan arınmayı sağlayacaktır.

Colgate Zigzag Diş Fırçası Medium, orta sertlikte diş fırçasıdır ve zigzag şeklinde olduğundan hem arka tarafta, ulaşılması zor bölgelere daha kolay ulaşmanızı sağlamaya ve dişlerin aralarını, kenarlarını daha kolay fırçalamanıza yardımcı olur.

Fırçanın kılları yuvarlatılmıştır, bu şekilde de dişleri ve dişetlerini daha hassas bir şekilde temizlemeye yardım eder. Sapı esner ve fırçalama sırasında oluşan baskıyı azaltarak dişetlerine ve dişlere daha yumuşak bir fırçalama sağlamaya yardım eder.

Dişler gün içinde en az üç defa fırçalanmalıdır. Dişler soldan sağa, sağdan sola; yukarıdan aşağıya, aşağıdan yukarıya fırçalandıktan sonra arka taraflarının da fırçalanması gerekmektedir. Dişlerle birlikte dişetleri de nazikçe fırçalanarak yemek artıklarından ve plaklardan arındırılmalıdır.


Colgate Zigzag Diş Fırçası Medium, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler