Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Coola Environmental Repair Plus 30 ml Sakinleştiren Yüz Serumu

4828

Markası : Coola

0 Item Items

Cildi beslemeye ve kırışıklıklarla savaşmaya yardımcı Coola Environmental Repair Plus 30 ml Sakinleştiren Yüz Serumu'nu bu sayfadan ucuz fiyata alabilirsiniz.

Daha fazla detay

275 TL

Kazanacağınız puan 2750 tupara Toplam tutarı: 2.75 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Coola Environmental Repair Plus 30 ml Sakinleştiren Yüz Serumu :

Coola Enstrümantalizm Repair Plus 30 ml Sakinleştiren Yüz Serumu :

Marka Adı :Coola

Ürün Adı : Coola Environmental Repair Plus - Sakinleştiren Yüz Serumu

Ürün Miktarı : 30 ml.

Ürün Özellikleri : Yüz bölgesinde yatıştırarak rahatlatma sağlamaya, cilde esneklik vererek kırışıklıklarda ve ince çizgilerde azalma sağlamaya, cildi güneşin neden olduğu hasarlardan arındırmaya yardımcı olur.Nemlendirerek yumuşaklık verir.%99 oranında doğal içeriklerle formüle edilmiştir.

Daha güçlü ve yaşlanma etkilerine karşı korunmuş bir cilt yapısı oluşmasına yardım için çalışır.

Sonuç : Cildinizi güçlendirmeye, beslemeye ve yaşlanma etkilerine karşı korumaya yardım.

Kullanım Şekli : Temiz ve kuru yüz, boyun bölgesine küçük miktar bir ürünü masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Cildinizi Coola Environmental Repair Plus 50 ml Temizleyici Köpük kullanarak yıkamanızı tavsiye ederiz.

İçerik : Aloe barbadensis (aloe vera) yaprak suyu , su /aqua / eau, gliserin , Karabaş angustofolia'dan (lavanta) çiçek su ,Leuconostoc (turp kök) Mayası süzüntü, setearil buğday samanı glikozitler,setearil alkol, Undaria pinnatifida özü, Medicago sativa (yonca) özü , sodyumhiyaluronat, dipotasyum glisirhizinat, Sclerotium sakız, hidrojene lesitin,Pelargonium (sardunya) yaprak / çiçek yağı , Lavandula angustifolia (lavanta)çiçek yağı , Tanacetum annuum (tanacetum annuum) çiçek yağı , Santalum spicatumgraveolens (sandal ağacı) ağacı yağı, Vanillosmopsis erythropappa (bisabolol)ağacı yağı, ksantan sakızı, p-anisik asit.

Coola Enstrümantalizm Repair Plus 30 ml Sakinleştiren Yüz Serumu :

Cildiniz, öncelikle ilerleyen zamana bağlı olarak, iç ve dış etkilerle canlılığını yitirir, ince çizgi ve kırışıklık oluşumlarına maruz kalır ve savunmasız kalır.

İçki ve sigara tüketimi, dengesiz beslenme, güneş ışınlarının etkileri ve en önemlisi yaşınızın ilerlemesi birleştiğinde cilt daha hızlı ve kolay bir şekilde yıpranarak kırışıklık oluşumları görülmeye başlar. Cildiniz zamanla esnekliğini ve canlılığını kaybedebilir.

Coola Environmental Repair Plus 30 ml Sakinleştiren Yüz Serumu, hızlı ve derinlemesine bakım etkisi sağlamaya yardımcı olur. Cildinizin çevresel koşullar ve güneşin Uv ışınlarının neden olduğu zararlı etkilerini en aza indirgemeye, cilde yeniden esneklik kazandırmaya ve canlılık vermeye yardımeder.

Cildin hassasiyetini, kızarıklıklarını yatıştırarak rahatlatmaya yardım eder. Nemlendirerek yumuşaklık verir. Özenli bakım etkisi sağlamaya yardım eden serum, cildin hızlı bir şekilde bakımını sağlamaya yardımcı olur.

% 99 oranında doğal etken maddeler kullanılarak oluşturulmuş içeriği ile Eco sertifikasına sahiptir.

Coola Environmental Repair Plus 30 ml Sakinleştiren Yüz Serumu, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılmaktadır.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler