Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine özel kampanya

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Corega Protez Yapıştırıcı Krem 40gr + Temizleyici 32 Tablet

ZZ8408

Markası : Corega

0 Item Items

Diş ve ağız sağlığı bakımında rahat etmenizi sağlayacak olan, Corega Protez Yapıştırıcı Krem ve Temizleyici 32 Tableti, bu sayfada bulabilir ve ucuz fiyata sahip olmak için, hemen sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

23.5 TL

Kazanacağınız puan 235 tupara Toplam tutarı: 0.24 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Corega Protez Yapıştırıcı Krem 40gr + Temizleyici 32 Tablet

Corega, diş ve diş protezlerinin sağlığı ve temizliği için çalışır. Ürünlerini doğal ve bitkisel içeriklerden elde eder. Protezlerin korunması, bakımı ve sağlığı oldukça önemli bir konudur. Corega protez bakımı ve sağlığı için çeşitli ürünler sunar. Temizleyici tablet, beyazlatıcı tablet ve yapıştırıcı toz/kremleri bulunur.
Ağız vediş sağlığıkişisel bakım açısından çok önemli bir yer tutmaktadır. Gerek kendi sağlığımız gerekse dışarıdan nasıl göründüğümüz konusunda diş ve ağız bakımı ihmal edilmemesi gereken bir husustur.
Diş ve ağız sağlığımızı en az bizim kadar düşünen ve her bakımdan rahat etmemizi amaçlayan Coregabu konuda pek çok ürünü bizlere sunmaktadır.
Diş eksikliği sebebiyle yaşanan sıkıntıdan kurtulmak için kullanılan protezlerin çok iyi bir şekilde korunması gerekmektedir.Corega Protez Yapıştırıcı Krem 40 grsizlere bu korumayı sağlamaya yardımcı olmak için üretilmiştir. Protez kullanımını kolaylaştırmaya ve protezinizin uzun ömürlü olmasını sağlamaya yardımcı olmak için üretilen bu yapıştırıcı krem, sağlıklı ve ferah bir ağız yapısına sahip olmanıza yardım eder.
Protezinize uzun süreli ve güçlü yapıştırıcı etki sağlayarak protezinizin sağlıklı ve güvenli bir şekilde yerinde kalmasına yardımcı olur. Corega krem ,damak ile protezinizin arası doldurularak protezinizin kayması engellemeye  yardım eder. Kayma engellenerek protez ile damak arasına yiyecek artıklarının girmesi engellemeye yardımcıdır.
Özelliği:
Nane aroması ile ağzınıza ferahlık kazandırmaya yardım eder.
Diş ve ağız sağlığı için zararlı olan çinko içermez.
Ürünün kolay kullanımı sayesinde diş proteziniz kolayca ağızdan çıkarılır ve protez üzerinde kalan yapıştırıcı ılık su ile fırçalanarak temizlenebilir.
Kullanım Şekli:
Kremi kullanmadan önce diş protezinizi temizleyip kurutun.
Alt Çene:
Protezin damakla temas eden yüzeyinde üç noktaya Kremi sürüp, protezi ağzınıza yerleştirin.
Üst Çene:
Protezin damakla temas eden yüzeyinde üç noktaya kremi sürüp, protezi ağzınıza yerleştirin. Çeneniz veya elinizle sıkıca bastırın.
Daha iyi sonuç için bir şey yemeden önce birkaç dakika bekleyin.

Corega Diş Protezi Temizleyici 32 Tablet

Ağız vediş sağlığıkişisel bakım açısından çok önemli bir yer tutmaktadır. Gerek kendi sağlığımız gerekse dışarıdan nasıl göründüğümüz konusunda diş ve ağız bakımı ihmal edilmemesi gereken bir husustur.Etrafımıza dağıttığımız gülücükler, sevdiklerimizle iletişimimizi sağlayan cümleler, hepsi ağzımızdan çıkmaktadır. Bunun için ağız ve diş sağlığımıza çok büyük önem göstermeli ve her an sağlıklı tebessümler dağıtmalıyız.
Diş ve ağız sağlığımızı en az bizim kadar düşünen ve her bakımdan rahat etmemizi amaçlayanCoregabu konuda pek çok ürünü bizlere sunmaktadır.
Diş eksikliği sebebiyle yaşanan sıkıntıdan kurtulmaya yardımcı olmak için kullanılan protezlerin çok iyi bir şekilde korunması gerekmektedir.Corega Diş Protezi Temizleyici 32 Tabletsizlere bu korumayı sağlamaya yardımcı olmak için üretilmiştir. Protez kullanımını kolaylaştırmaya ve protezinizin uzun ömürlü olmasını sağlamaya yardımcı olmak için üretilen bu temizleyici tabletler; sağlıklı ve ferah bir ağız yapısına sahip olmanıza yardım eder.
Kullanım Şekli:
Ürün 32 tabletten oluşmaktadır.Bir bardak ılık suya 1 adet temizleyici tablet koyunuz.
Diş protezinizi hiçbir yeri dışarıda kalmayacak şekilde tablet koyduğunuz suyun içine koyunuz.
Birkaç dakika içinde tabletin üstün formülü sayesinde proteziniz tertemiz olacaktır.
Temizlenen protezinizi ağzınıza yerleştirmeden önce bol su ile durulayıp kullanın.


Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
24 Ağu. 2013
(5/5
Başlık :
Turuncukasa sitesine hızından ve güvenilirliğinden dolayı teşekkür edermi. Ürün, sipariş verdiğimin ertesi günü elime geçti.
(Corega Protez Yapıştırıcı Krem 40gr + Temizleyici 32 Tablet)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler