Turuncukasa Blog

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Cosmed

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Cosmed markasında saç, cilt ve vücut bakımınıza yönelik pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır. Ürünler, farklı sorunlarla mücadele edebilmeniz için özel olarak tasarlanmışlardır. Akne, selülit, saç dökülmesi, istenmeyen tüyler gibi sorunlarınızla Cosmed ürünleri ile savaşın.

Cosmed Ürünleri

Cosmed firması ürünlerini tasarlarken bilimsel yaklaşımlarla hareket etmekte ve bu şekilde sizin için en iyi ürünleri ve en etkili sonuçları elde etmenize yardımcı olmaktadır. Deren Kimya bünyesinde yer alan Ege Teknoloji Kimya'nın bir markası olan Cosmed şirketi yolculuğuna 1984 yılında başlamıştır.

Cosmed ürünleri, biyolog, eczacı, kimya mühendislerinin ortak çalışmaları ile ürünlerini geliştirmektedir.

En üst düzey müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmalarını yapan Cosmed markası pek çok saygın üniversite tarafından test edilerek onaylanmış ürünler tasarlamaktadır.

Cosmed, cilt ve saç bakımınız için ürünler tasarlamaktadır. Özellikle Saç dökülmesi sorunu yaşayan kişilere özel tasarlanmış olan şampuan ve saç kremi çeşitleri ile hem kadın hem de erkekler tarafından çok beğenilerek kullanılmaktadır.

Cosmed Şampuan ; saç bakımı konusunda önemli firmalardan biri olan Cosmed ,saç dökülmesi için tasarlamış olduğu şampuan ile beğenilerek tercih edilmektedir. Alkol içermeyen şampuan aynı zamanda da hipoalerjenik olarak tasarlanmıştır.

HPP işlemleri ile tasarlanan şampuan saç telleri ve kökleri üzerinde etki sağlamaya yardım eder.

Yenileyiciözellik taşıyan şampuan ise saçlarınıza canlılık, sağlıklı bir parlaklık kazandırmaya yardım eder. Saçların ana maddesi olan keratin düzeyinde artış sağlamaya yardım eder. İçeriğinde kıvam arttırıcı özelliği için kullanılan ve saç diplerine zarar veren tuz bulunmaz.

Cosmed leke karşıtı krem ; İçeriğinde Lumısphere bulunmaktadır. Cildinizde çeşitle nedenlere bağlı olarak görülebilen lekelenme sorunu için tasarlanmış olan bir üründür. Aynı zamanda cilde nem kazandırmaya da yardımcı olur.

Cosmed Akne Sorunlarında Yardımcı Temizleme Jeli + Cosmed Akne Sorunlarında Yardımcı Gündüz Kremiile birlikte cildinizde fazla yağlanma ve bunun sonucunda oluşan sivilceler için tasarlanmış ürünlerdir. Cildi derinlemesine temizlemeye, akne ve sivilcelerden arındırmaya, yeniden oluşmalarını önlemeye yardım eder. Cildin gözeneklerini açarak temizlerken yağ dengesi sağlamaya da yardımcıdır.

Cosmed Tüy Azaltıcı Serum; Kadınların en büyük dertlerinden biri de yüz ve vücuttaki istenmeyen tüylerdir. Özellikle yaz aylarında bayanların başı istenmeyen tüyleriyle derttedir. Tüyler her ne kadar alınsa da genellikle kısa bir süre içerisinde yeniden ortaya çıkarlar. Oysa kullanacağınız bazı ürünlerle tüylerin zayıflaması, seyrelmesi mümkündür.

Cosmed Ürünleri ve Fiyatları

Cosmed tüy azaltıcı serum, capislow ve depiline aktif maddeleri içermektedir. İstenmeyen tüyler üzerinde etki sağlamaya yardım eden serum, tüylerin köklerine etki ederek zayıflamalarına ve azalmasına yardımcı olur.

Düzenli ve düzgün kullanımla etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Cosmed Güneş ürünleri ile cildinizde güneş koruması sağlamaya ve cilde nem vermeye yardım edebilirsiniz. İhtiyaca göre spf 50 ya da spf 30 derecesinde koruma içeren Cosmed güneş kremleri bulunmaktadır. Cildinizin yapısına uygun olan ürünlerle cildinizi güneşe karşı korumaya yardım edebilirsiniz. Cildiniz çok açık renkli, hassas, ya da çilli ise mutlaka yüksek koruma faktörü içeren bir ürün kullanmanız önerilir.

Cosmed selülit sorunlarında yardımcı ürünleri ile de kadınların bir diğer düşmanı olan selülitlerle mücadele etmenize yardımcı olacaktır. Selülit sorunu yaşayan tüm cilt tipleri için uygun bir losyondur. Nemlendirme özelliği de taşımaktadır. Yağ dokularına etki etmeye yardımcıdır.

Cosmed ürünleri farklı saç, cilt ve vücut sorunları için tasarlanmıştır.

Cildinizde, vücudunuzda ve saçlarınızda sık görülen sorunlar için çözüm yaratmaya yardımcı ürünleri ile siz de bakım sağlayabilir ve sorunlarınızdan kurtulmak için Cosmed ile birlikte savaşabilirsiniz.

Turuncu Kasa’dan Cosmed ürünlerine kolayca ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim