Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Coverderm

Coverderm markasında bulunan güzellik ve kozmetik ürünleri ile cildinizdeki kusurları en harika şekilde kapatarak pürüzsüz bir görünüm elde edebilirsiniz. Suya ve tere dayanıklı yapıları ile Coverderm ürünleri etkisini uzun süre koruyabilir. Profesyonel makyaj uzmanlarının, sahne sanatçılarının tercihi olmaktadır.

Coverderm Ürünleri

Coverderm, makyaj sanatçıları tarafından çok tercih edilen makyaj ve kozmetik ürünlerine sahip bir markadır. Yüz ve vücudunuzda görünen kusurlarınızı en ideal şekilde gizlemek için yardımcı olur.

Dünyada 80'den fazla ülkede beğenilerek kullanılan marka profesyonel makyaj uzmanları tarafından, sahne sanatçıları, film yıldızları tarafından çok tercih edilen ürünlerdendir.

Farmeco firması tarafından İtalya’da üretilen Coverderm KugerFarma İlaç Kim. Kozm. San. tarafından ithal edilmektedir.

Coverderm fondöten ile cildinizde daha düzgün bir görünüm elde edebilirsiniz.

Coverderm Classic Concealing Foundation, cildinize uygun tonu seçerek kusurlarınızı en iyi şekilde gizlemeye ve cilde daha pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya yardımcı üründür. Fondöten ve pudra tarzındaki ürünleri kendi cildinize en yakın tonlarda seçerek en doğal ve güzel görünümü yakalayabilirsiniz.

Coverderm Camouflage Finishing Powder, yarı saydam özellikli makyaj pudrasıdır. Makyajın etkisini daha uzun süre korumaya yardımcı olan pudra cildinizdeki yağ fazlasını ve teri emerek daha mat ve kadifemsi bir görünüme sahip olmanızı sağlamaya yardımcıdır. Yarı saydam özelliği de tüm cilt tonları ve tüm makyaj tonları ile uyum sağlar. Coverderm camouflage ile kusurlarınız en iyi şekilde gizlenir ve etkisini uzun süre koruyabilir.

Coverderm Perfect Face Spf 20, yüzünüzde harika bir kapatıcılık sağlamaya, bu kapatıcılık etkisini uzun süre korurken ve güneşin zararlı ışınlarına karşı da koruyuculuk sağlamaya yardımcıdır. Suya dayanıklı formu ile terlediğinizde de cildinizdeki etkisini kaybetmez. Gözeneklerde tıkanmaya neden olmayan kapatıcı ürün cildinize zarar vermez.

Coverderm Classic serisine ait olan Coverderm Classic Waterproof Concealing Foundation 15 ml, cildinizde düzgün ve kusursuz bir kapatıcılık sağlamaya yardımcıdır ve suya, tere dayanıklı yapısı ile de etkisini daha uzun süre korumaya yardım eder.

Coverderm Ürünleri ve Fiyatları

Coverderm Botumax Serum, derin kırışıklık sorunu ve güneşe bağlı foto yaşlanma yaşayan ciltler için tasarlanmış serumdur. Formülü yoğunlaştırılmıştır. Yüz, göz çevresi ve boyun bölgenizde kullanabileceğiniz serum Hexapeptide 3, pentapeptide 3 ve anason içermektedir.

Coverderm Luminous Skin Whitening Compact Powder, lekeli cilt üzerinde ton eşitlenmesi sağlamaya, lekelere daha aydınlık bir görünüm kazandırmaya yardımcı pudradır. Cilde uygulaması kolay olan pudra suya dayanıklı yapısı ile de uzun süre etkisini koruyabilir. Cilde mat ve kadifemsi bir etki sağlamaya yardım eder. Arbutin ve C vitamini içermektedir. Farklı renk tonlarından kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Makyaj uygulamaları, cildinizde ve yüzünüzdeki kusurlarınız gizleyerek güzel bölgelerinizi ortaya çıkartabilmek için yapılmaktadır.

Özellikle güzel ve düzgün, mükemmel bir cilt görünümü ile çok daha etkileyici bir görünüm sağlarsınız hem de makyajınız çok daha iyi durur. Maalesef her insan mükemmel cilde sahip olamaz, hatta mükemmel cilde sahip olan insanlar çok çok az sayıdadır.

Coverderm ürünleri cildinizin kusurlarını etkili bir şekilde kapatmanıza, düzgün, pürüzsüz ve mat bir cilt görünümü elde etmenize yardımcıdır. En büyük özelliklerinden biri etkilerinin uzun süre devam edebilir olmasıdır. Ürünler suya ve tere dayanıklı olarak formüle edilmişlerdir.

Cildinize uygun fondöten, pudra çeşitleri ile makyajınıza başlayın ve en güzel etkiyi siz elde edin.

Coverderm markasına Turuncu Kasa sayfasından ulaşabilir ve ürünleri inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim