Cumlaude Lab

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Cumlaude Lab kişisel bakımınız tamamlamaya yardımcı pek çok ürün çeşidine sahiptir. Yüz ve vücudunuzda cilt bakımı, saç bakımı ve kadınlara özel intim temizleyicileri ile memnuniyetle kullanılan bir markadır.

Cumlaude Lab Ürünleri

Dermokozmetik markaları arasında çok önemli bir yere sahip olan Fransız Cumlaude Lab ülkemize çok önem veren markalardan biridir.

Cumlaude Lab bir bilim markasıdır ve her cilt sorunu marka için bilimsel nitelikli bir sorundur. İnsan cildini tanıyan ve davranışlarını çok iyi bilen ve ideal çözümler sunmaya yardımcı marka bu özellikleri ile dünya genelinde en çok tercih edilen ve önerilen markalardan biridir.

Cildin sağlıklı olması için pek çok farklı alanda çalışmaları olan marka, bilimsel olarak mükemmel ürünler tasarlamaktave sürekli gelişmektedir. Bu nedenle memnun edici özellikleri ile ön plana çıkan, sağlıklı ve ideal cilt sağlığına önem veren ürünlerini sizlere sunmaya çalışmaktadır.

Cumlaude Lab Sebumlaude DS ürünü ile yağlı ve hassas cilde sahip olan kişiler ciltlerini sağlıklı şekilde onarmaya ve yağ dengesi sağlamaya etmeye yardım eder. Cildi hassaslıktan kurtarıp uğrayacağı zararları en aza indirir.

Cildinizde oluşan lekeleri yok etmeye ve aydınlık bir cilde sahip olmaya yardımcı olmak için Cumlaude Lab Summum Radiance kullanabilirsiniz. Cildinizde özellikle dış hasarlarla, hormonal rahatsızlıklarla, kullanılan bazı ilaçlarla oluşan leke sorunları için yardımcıdır.

Cumlaude Lab Summum Eyes yaşlanmayı geciktirmeye yardımcıdır. Göz çevresine bakım sağlamaya, esneklik vermeye ve nemlendirmeye yardım eder.

Cildinizin nem sorunlarına da çare olan ve her cildin ihtiyaç duyduğu nemi cilt tipine göre ayarlayan Cumlaude Lab hydralaude ile yumuşak ve canlı ciltlere kavuşmanıza yardım eder.

Cilt sorunları dışında cinsel sıkıntılara da çözüm getirmeye yardım eden marka Cumlaude Lab Mucus, gerginlik problemini gidermeye yardım eder.

Cumlaude Lab Higiene Intima Diaria, dış jenital bölge ve intim temizleyici jeldir. Kuruluk, tahriş ve kötü kokuları gidermeye yardım eder. PH değeri 3,8 olan ürün genital bölge ile uyumludur. Kadınların son derece hassas olan ve yapısı itibari ile korunmaya gereksinim duyulan bölgesi için özel bir temizleme ve bakım sağlamaya yardımcıdır. Özellikle hormonların değiştiği, menopoz, hamilelik, doğum sonrası gibi dönemlerde genital bölgede temizliği daha özenli bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Cumlaude Lab Advance Hair Loss Shampoo, kadın ve erkeklerin kullanabileceği, saç dökülmesi sorununa karşı geliştirilmiş olan bir şampuandır. Saç köklerini uyarmaya, saç derisini canlandırmaya yardım eder. Düzenli kullanımla saç kayıplarında azalma sağlamaya ve daha hacimli görünen saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Saç problemlerini de düşünüp güzelliğin saçta başladığını ihmal etmeyen firma Cumlaude Lab şampuanı saçlarınızın dökülmelerini azaltarak daha hacimli, dolgun saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

Cumlaude Lab Ürünleri ve Fiyatları

Güneşe karşı aşırı hassas ve çok açık renkli ciltlere özel 100 derece ve üzeri koruma sağlamaya yardımcı ürünleri bulunmaktadır. Farklı forma ve içeriklere sahip güneş koruyucuları kullanıcılar tarafından çok beğenilmektedir.

Markanın kadınlara özel compactformundaki makyaj ürünleri de ham cilde düzgün ve pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya hem de zararlı güneş ışınlarına karşı koruma sağlamaya yardım eder. Cildinizin kendi tonuna yakın bir rengi seçerek daha doğal ve eşitlenmiş bir cilt tonu yakalayabilirsiniz.

Cumlaude ürünleri ile cildinizi herkesten bir adım öne taşıyabilirsiniz.

Cildinizin yapısına uygun özellikte temizleyici ürünler ile cilt bakımınıza başlayabilir, ardından cildin ihtiyacına uygun ürünlerle bakımını tamamlayabilirsiniz. Cildin güzel ve kusursuz görünmesini sağlamaya yardım edebilecek kapatıcı özellikli compactlar da farklı koruyucu derecelere ve farklı tonlara sahiptir.

Saç bakımı ve kadınların özel bölgesi olan genital bölge için temizleyici ve kuruluk sorunları için tasarlanmış ürünleri bulunmaktadır.

Ayrıca cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korumak için Cumlaude güneş kremi çeşitlerinden tercihinizi yapabilirsiniz.

Turuncu Kasa’dan Cumlaude ürünlerinin çeşitlerine ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim