Cumlaude Lab Gynlaude Mucus Gel 2'li ( 2x30ml )

Kapıda Ödeme İmkanı

Cumlaude Lab Gynlaude Mucus Gel 2'li ( 2x30ml )

Markası : Cumlaude Lab Ürünlerini Gör

51213 Barkod : 8428749535806

5/1
SATIŞ FİYATI 149 TL
454 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta

Cumlaude Lab  Gynlaude Mucus Gel 30 ml

Marka Adı: Cumlaude Lab
Ürün Adı: Cumlaude Lab Gynlaude Mucus Gel
Ürün Miktarı: 30 ml
Ürün Özellikleri: Cinsel ilişki sırasında görülebilecek olan vajinal kuruluğu gidermeye yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Cinsel bölgenin doğal salgısı ile aynı kıvamdadır. Genital bölgeyi yumuşak ve nemli tutar. Kondom ile uyumlu özelliktedir. Yapışkan değildir ve leke bırakmayan özelliktedir. 
Sonuç: Cinsel bölgede görülen kuruluğu azaltmaya yardımcıdır.
Kullanım Şekli: İlişki sırasında çiftlerden her birinin uygulaması önerilir. Ürünü gerektiği gibi ya da doktorunuzun belirrtiği gibi kullanabilir. Ağzı sıkıca kapatılarak  ve ısıdan uzak tutarak muhafa edilir.
İçerik: Parfüm ve renklendirici içermez.

Hayatınızı birleştirdiğiniz eşinizle her an mutlu olmak ve her konuda sıkıntı yaşamadan beraber olmak en doğal hakkınızdır. Cinsel ilişkiniz esnasında ortaya çıkan gerginlik sorununu Cumlaude Lab Gynlaude Mucus Gel çözmenize yardımcı olabilir.
Faydaları:
Ağrılı cinsel ilişkilerden
Tampon kullanımından
Menapozdan
Doğum sonrası dönemden
Stresten kaynaklı kuruluk ve gerginlik durumlarında kullanıma uygundur.
Vajinal bölgeyi kayganlaştırmaya yardım eder.
Özellikleri:
Şeffaf, renksiz bir üründür.
Leke yapmaz.
Kokusuz ve yağsızdır.
Prezervatiflere zarar vermez.
Alerjik reaksiyon riski taşımaz.

İspanya'da bir kimya profesörü tarafından 1935 senesinde kurulan Ganassini Grup başarılı çalışmalarıyla beğenilmektedir. 1972 senesinde kozmetik sektörüne el atmıştır ve 1990 yılından itibaren ise medikal ve kozmetik ürünleri bir araya getirme fikrinden yola çıkarak Cumlaude Lab ürünleri geliştirilmiştir.

Fransız dermokozmetik markası Cumlaude Lab, bir bilim markasıdır ve her cilt sorunu firma için bilimsel bir sorundur. Cilt sorunları için çözümler sunmaya yardımcı olan Cumlaude Lab, dünya genelinde en çok tercih edilen ve önerilen markalar arasında yer alır.

Kullanım Alanı:
Gerginlik sorunu yaşayan tüm cilt tipleri için uygundur.
Kullanım Şekli:
Cinsel ilişki sırasında eşler aynı zamanda uygulamalıdır.
Paketleme ve Gizlilik İlkemiz

Bizimle çalışmaktan gerçek anlamda memnun kalacağınızdan şüphe duymamanız için en iyi şekilde çalışıyoruz. Sitemizden aldığınız bir ürünü kargoya ait paketleme torbası içerisinde ne olduğunu sadece siz ve biz biliyoruz.

3. şahıslar hiçbir zaman size ait olan paketin içerisinde ne olduğunu bilmemektedir. Sanal pos yöntemi ile yaptığınız alış – verişlerinizde kredi kartı extrenize hiçbir şekilde aldığınız ürün hakkında bilgi bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Cumlaude Lab Gynlaude Mucus Gel 2'li ( 2x30ml )

Vajinal bölgeyi kayganlaştırmaya yardımcı olabilecek, Cumlaude Lab Gynlaude Mucus Gel ürününü, bu sayfadan uygun fiyata satın alabilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Bu kategorinin en çok bakılanları

Satış Fiyatı 149TL
whatsapp ile bize yazın. whatsapp ile bize yazın.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim