Cumlaude Lab Sunlaude SPF 30 Hydra 50 ml

7231

Markası : Cumlaude Lab

Barkod : 8428749246206

0 Item Items

Cumlaude Lab Sunlaude SPF 30 Hydra 50 ml, Kuru ciltlere yoğun nem kazandırmak için çalışan ve güneşe karşı koruma sağlamaya yardımcı ürünü, bu sayfadan ucuz fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

116.4 TL

Kazanacağınız puan 1164 tupara Toplam tutarı: 1.16 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Cumlaude Lab Sunlaude SPF 30 Hydra 50 ml

Cumlaude Lab Sunlaude Hydra Spf30 50ml :

Kuru ve çok kurumuş ciltlere yoğun nem kazandırmak için çalışan ve güneşe karşı koruma sağlayan bir üründür.

Yenileyici ve yenden yapılandırıcı özellikteki krem,epidermis tabakaya nem kazandırarak cildi güçlendirir, lipit tabakasını onarır,yenilemeye yardım eder.

Cildi yoğun neme ihtiyaç duyan cilt tipleri için uygun olan ürün, içeriğinde bulunan spf 30 derecesiyle güneşe karşı da koruma sağlamaya yardım eder.

Düzenli kullanımla cildi, nazikçe yenilerken, üst düzeyde nemlendirir. İhtiyacı olan nemi de kazanan cildin bariyerleri güçlenerek, cilt dış hasarlardan da korunmuş olur. Daha düzgün ve canlı bir görünüm elde edilmesine yardım eder.

Cilt, asla değişmeyecek bir giysi gibi, her zaman sizinle birliktedir ve doğru bir şekilde bakımı sağlanamazsa geri dönüşü olmayan hasar oluşumları görülebilmektedir. Bu sebeple cildinize iyi bakmak ihtiyacı olan doğru bakımı yapabilmek çok önemlidir.

Cumlaude Lab Sunlaude Hydra Spf30 50ml :

Güneş ışınlarının faydaları bilinmekle birlikte, ozon tabakasının da incelerek etkisini kaybetmesiyle güneş ışınlarının zararları insanlar ve canlılar için artmakta ve cilt, normalden çok daha hızlı bir şekilde yaşlanmaya, lekelenmeye ve hasarlanmaya başlayabilmektedir. Uzmanlar yaz ve kış aylarında bile güneş ışınlarından uygun ürünlerle cildin korunması gerekliliğini anlatmaktadırlar.

Özellikle açık tenli kişiler mutlaka etkili bir ürünle korunmalıdırlar. Lekelenme ve çillenmeler, erken yaşlılık belirtileri,kuruluklar, yanıklar, kanser oluşumlarına sebebiyet vermek bu zararlı etkilerden bazılarıdır.

Cumlaude Lab Sunlaude SPF 30 Hydra, cilde yoğun bir nem kazandıran ve güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardım eden bir üründür, cildinizde kadifemsi bir yumuşaklık elde etmenize, cildin rahatlamasına ve canlılık kazanmasına yardım eder.

Kullanım Şekli :

Güneşe çıkmadan 20-30 dakika kadar önce uygulayınız.

Aşırı terlemeden, banyodan sonra ve güneşte uzun süre kaldığınızda uygulamaları 2,5 saatte bir tekrarlayınız.

Cumlaude Lab Sunlaude SPF 30 Hydra 50 ml, Turuncu Kasa'da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.