Curaprox Black is White Diş Macunu 90ml

Curaprox Black in White Diş Macunu 90ml
Kapıda Ödeme İmkanı Kargo 1TL
  • Curaprox Black in White Diş Macunu 90ml

Curaprox Black is White Diş Macunu 90ml

Markası : Curaprox

42470

Barkod : 7612412423822

5/1
5%
İNDİRİM
140.00 ₺ 133 TL

Curaprox Black is White Diş Macunu 90ml, aşındırma ve ağartma olmaksızın aktif karbon kullanarak renk değişikliğini giderir.

Adet
Stok Durumu: Stoktaki son ürünler

Tüm Siparişlerinizde Kargo Sadece 1TL!
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Ürün Adı: Curaprox Black in White Diş Macunu

Marka Adı: Curaprox

Ürün Miktarı: 90 ml

Ürün Özellikleri:

- Ağız ve diş sağlığında doğru fırçalama ve doğru fırça seçiminin dışında diş macunu seçimi de oldukça önemlidir. Dünyanın en pahalı, en havalı ve en iyi diş fırçasını tercih etseniz bile tek başına etkili olmayacaktır.

- Piyasada farklı markalarda çok sayıda diş macunu bulunduğu için macun seçiminde kafalar biraz karışabilir. Diş macunları farklı özelliklere sahiptir.

- Black in White Diş Macunu 90ml, renk bozulmasını ve değişikliğini azaltıcı özelliğe sahip, diş temizliğiniz için özel olarak tasarlanmış ideal bir üründür.

- Curaprox, ağız bakım ürünlerini, müşterisinin mennuniyeti için dünyanın en çekici, en iyi ve en beğenilen ürünleri haline getirmek amacıyla üreten bir markadır.

- Siyah Beyaz Diş Macunu aşındırıcı ve ağartıcı olmadan aktif karbon kullanılarak diş temizliğinin yapılmasına destek olur. Ağız sağlığını güçlendirmede etkili olan ürün ile istediğiniz parlak gülümsemeye sahip olabilirsiniz.

- Yapılan araştırmalara göre yüksek florüre sahip olan diş macunun çürüme kontrolünde daha etkili olduğu tespit edilmiştir.

- Curaprox Black in White Diş Macunu ise 950 ppm florür içeren bir üründür. İçeriğinde bulunan doğal enzimler diş çürümelerine karşı koruma sağlarken, tükürük fonksiyonlarının da desteklenmesini sağlar.

- Ekstra hafif tatlı diş macunu fırçalama sırasında ferahlık hissi verir. İsviçre'de üretilmiş olan ürün, diş minesine zarar vermeden beyazlamasını sağlar.

- Diş macunu çürük oluşumunu azaltıcı etkiye sahipken, bir başka diş macunu diş eti rhatsızlıklarında oldukçu etkili bir özelliğe sahiptir. Bu sebeple dişinizde meydana gelen sorunlara yönelik macun tercihi yapılmalıdır.

- Macunların renk ve görüntüsüyle sizi etkilemesine izin vermeyerek yalnızca diş sorununuza yönelik doğru seçimin yapılması gerekir.

- Curaprox Black in White Diş Macunu 90ml, dişlerde meydana gelen renk değişikliğinin azaltılmasına destek olur.

- Ürün, fiziksel mavi filtre; fırçalarken soğutma hissi verir. Yüksek kalite standartlarına göre üretilmiş olan macunda plastik parçalar, ağartma maddesi ve triklosan yoktur. Yenileyici lonca siyah-beyazdır.

Kullanım Sıklığı: Yetişkinlerin kullanımına uygun olan macun ile günde 2 defa düzenli olarak dişlerin fırçalanması gerekir. Ardından ağızdaki macun bol su ile arındırılmalıdır.

Kullanım Sıklığı: Herhangi bir sınırlama olmaksızın düzenli olarak diş macunu kullanılabilir.

"Senin için daha iyi bir sağlık" fikriyle yola çıkarak ürünlerini özel olarak tasarlayan Curaprox, diş hekimleri için motivasyon ve eğitim programları geliştirmektedir. Diş bakımınızı keyifli hale getirmeyi amaçlayan ürünlerinden biri olan Black in White Diş Macunu 90ml, kampayalı fiyatı ile Turuncu Kasa'da satılmaktadır.

42470

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Curaprox Black is White Diş Macunu 90ml

Curaprox Black is White Diş Macunu 90ml, aşındırma ve ağartma olmaksızın aktif karbon kullanarak renk değişikliğini giderir.

Düşünceniz

Curaprox Black is White Diş Macunu 90ml