Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Curaprox Curasept ADS 212 Ağız Çalkalama Suyu 200ml

42466

Markası : Curaprox

0 Item Items

Curaprox Curasept ADS 212 Ağız Çalkalama Suyu 200ml, diş kirini, dünyada ilk kez, yan etkiler söz konusu olmaksızın durdurulabilmektedir. Klorheksidin içeren bu gargara, kullanıma hazır, üç aşamalı bir çözelti olarak sunulmaktadır.

Daha fazla detay

42 TL

Kazanacağınız puan 420 tupara Toplam tutarı: 0.42 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Ürün Adı: Curaprox Curasept ADS 212 Ağız Çalkalama Suyu

Marka Adı: Curaprox

Ürün Miktarı: 200 ml

Ürün Özellikleri:

- Ağız ve diş bakım ürünleri 'nin doğru kullanımı sağlık için çok önemlidir. Bu ürünlerin bilinçsiz kullanımı farklı sonuçların ortaya çıkmasına sebep olabilir.

- Çalkalama suyu, piyasada farklı özelliklerde ve farklı çeşitlerde bulunur. Florür içeren çalkalama suyu, dişlerin çürümelere karşı güçlenmesine destek olurken, florürsüz çalkalama suyu ise plakların kontrol altına alınmasında daha etkilidir.

- Curaprox markasının üretmiş olduğu, ADS Anti-Renklendirme Sistemine sahip Curasept ADS 212 Ağız Çalkalama Suyu 200ml, yan etkilerin en az seviyede olduğu tam etkili bir klorheksidin oral durulamadır.

- Bu sistem sayesinde son derece uyumluluk gösterir.

- İş ve sosyal hayatımızda sağlıklı bir şekilde gülümsemek son derece önemlidir. Bu nedenle ağız bakım ürünleri ile diş sağlığına ve temizliğine gereken önemi vermeliyiz.

- Curasept ADS 212 Ağız Çalkalama Suyunu tercih ederek, dişleriniz için ekstra bakım sağlayabilirsiniz. Dişlerde sararmalara sebep olmayan ürün, fırçalama işleminden sonra rahatlıkla kullanılabilir.

- 0,12 klorheksidin diglükonat içeren ağız çalkalama suyu, gingivitis ve periodontitis işlemi görmüş dişler için uygundur. İki ay boyunca kullanılabilir.

- Curasept ADS, diş kiri oluşumunu yan etki oluşturmadan azaltmayı başarabilen ilk ağız bakım ürünüdür.

- Klorheksidin içeren bu ürün, kullanıma hazır üç aşamalı bir çözelti olarak sunulmaktadır.

- Dişlerde mikrop oluşumuna karşı uzun süre koruma sağlayan ürün, plak oluşumunun azaltılmasında da oldukça etkilidir.

- Dişin doğal rengine kavuşmasını destekler.

- Dişlerde kalan yemek artıklarının temizlenmesinde oldukça etkili olan gargara, ferah bir nefese sahip olmanızı sağlar.

- Kullanıldığı anda tat alma duyunuzda değişiklik oluşturmayacaktır. Minimum seviyede tat azalması yaşayacağınız ideal bir üründür.

- Diş yapınıza uygun doğru macun ve fırça ile başlayan temizlik, diş ipi ile devam eder ve son olarak Curaprox Ağız Çalkalama Suyu ile sonlanır.

- İlerde sağlıklı bir diş yapısına sahip olmak istiyorsak düzenli olarak ağız bakım işleminin yapılması gerekir.

Kullanım Şekli: Yetişkinlerin kullanımına uygun olan ürün, dişler fırçalandıktan sonra ağıza bir miktar alınır ve gargara yapılarak tükürülür.

Kullanım Sıklığı: Sabah ve akşam dişler fırçalandıktan sonra kullanılması önerilir. Kapağını sıkıca kapatarak muhafaza ediniz.

Her geçen gün daha fazla sayıda diş hekimi tarafından tavsiye edilen Curasept ADS ürünleri, ağız ve diş sağlığınız için özel içeriklerle formüle edilmiş, yan etkilerin minimum seviye tutulduğu tam etkili bir CHX oral durulamadır. Bu ürünlerden biri olan Curaprox Curasept ADS 212 Ağız Çalkalama Suyu 200ml'i, indirimli fiyata satın almak için Turuncu Kasa'yı tercih edebilirsiniz. Ürünü almak için sitemizi tercih ederek Curasept ADS hakkında detaylı bilgiye de ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler