Curaprox Curasept ADS 705 Diş Macunu 75ml

42437

Markası : Curaprox

Barkod : 7612412705003

0 Item Items

Curaprox Curasept ADS 705 Diş Macunu 75ml, uzun süreli kullanım ve çürükten koruma için idealdir.

Daha fazla detay

42 TL

Kazanacağınız puan 420 tupara Toplam tutarı: 0.42 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Ürün Adı: Curaprox Curasept ADS 705 Diş Macunu

Marka Adı: Curaprox

Ürün Miktarı: 75 ml

Ürün Özellikleri:

- Gün içindeki beslenme ağız sağlığımız için önemli rol oynar. Çok fazla şekerli yiyecek ve içecek tüketiyorsanız, asitli içecekler uzun süre diş minesinde kalarak diş yüzeyinde aşınmaya sebep olabilir.

- Dişlerde biriken yemek ve kir kalıntılarının temizlenmesi için farklı özelliklerde birçok diş macunu mevcuttur. Öncelikle dişlerinizde herhangi bir sağlık sorunu varsa, bir hekim tarafından problem tespit edilip, dişlerinizin durumuna göre fırça ve macun seçimi yapılmalıdır.

- Curaprox markasının Anti-Renklendirme Sistemi ile özel olarak formüle ettiği Curasept ADS ürünlerinden biri olan 705 Diş Macunu 75ml, uzun süreli ve düzenli kullanım sonucunda dişlerin çürükten korunmasını destekleyen ideal bir üründür.

- Beslenme alışkanlığınızda değişiklik yapamıyorsanız, gün içerisinde bir kere Curaprox Diş macunu ile dişlerinizi fırçalayarak diş bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

- Gün boyu tüketilen besin ve içecek kalıntıları dişler üzerine yapışarak renksiz ve yapışkan bir tabaka oluşturur. Bu tabakanın (plak) düzenli olarak temizlenmemesi ise diş eti sorunlarına yol açabilir.

- Curaprox markasının özel içerikli bu ürünü ile dişlerinizde meydana gelen tartar ve plak oluşumunun azaltılmasına katkıda bulunabilirsiniz.

- Bembeyaz dişlerle sağlıklı bir gülümsemeye sahip olmak, çoğu kişinin istediği bir durumdur. Ama farklı sebeplerden dolayı bazen dişlerimizde saramalar meydana gelebilir.

- Özel içeriklerle tasarlanmış olan Curasept ADS 705 Diş Macunu 75 ml, renk değişikliği sorununu en aza indirmeye çalışarak, dişlerin doğal bir şekilde beyazlamasına destek olur.

- Dişlerin beyazlamasına ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasına destek olan ürün, temiz ve ferah bir nefese sahip olmanıza da katkı sağlar.

- Ürün içeriğinde bulunan CHX (klorheksidin) sayesinde mininmum yan etkiye sebep olan ve maksimum uyumluluk gösteren bir macundur.

- Ürün 0,05 klorheksidin diglukonat içerirken, 0,05 sodyum florür içerir.

- Günlük diş macununuzu zararlı maddeler içermeyen Curasept ADS 705 Diş Macunu ile değiştirerek, farklı bir diş temizliği deneyimi yaşayabilirsiniz.

- Curaprox, özel tasarlanmış diş bakım ürünleri ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmış bir markadır.

Kullanım Şekli: Yetişkinlerin kullanımına uygun olan ürün bir miktar fırça üzerine alınır ve doğru hareketlerle dişler fırçalanır. Daha sonra ağız bol su ile çalkalanır.

 Kullanım Sıklığı: Ürünün etkinliğini görebilmeniz için günde 2 defa düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir. Kullandıktan sonra kapağını sıkıca kapatıp muhafaza ediniz.

Dişlerin ihtiyacı olan bakımın sağlanmasına destek olan Curaprox Curasept ADS 705 Diş Macunu, 75 ml'lik şık ve pratik ambalajı ile Turuncu Kasa'da satışa sunulmuştur. Ürünü uygun fiyata satın almak ve ürün hakkında kapsamlı bilgi edinmek için sitemizi tercih edebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.