Curaprox Curasept ADS 712 Diş Macunu 75ml

42438

Markası : Curaprox

Barkod : 7612412120004

0 Item Items

42 TL

Kazanacağınız puan 420 tupara Toplam tutarı: 0.42 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Ürün Adı: Curaprox Curasept ADS 712 Diş Macunu

Marka Adı: Curaprox

Ürün Miktarı: 75 ml

Ürün Özellikleri:

- Diş bakımının en önemli noktası doğru fırçalama teknikleri ile dişlerin fırçalanmasıdır. Macunlar ise destekleyici olarak kullanılır. Hassasiyet azaltıcı, beyazlatıcı, diş eti rahatsızlıklarına özel macunlar gibi farklı birçok çeşidi bulunan macunların seçiminde dişlerinize uygunluğu dikkate alınmalıdır.

- Dişler gün boyu yemek ve kir kalıntılarına maruz kalır. Bu kalıntılar ise gün içinde temizlenmezse dişlerde plak, çürük oluşumuna; hatta diş eti rahatsızlıkları ve diş kayıplarına kadar farklı sonuçlara neden olabilir.

- Bembeyaz sağlıklı dişlerin yanında sağlıklı bir nefesin de önemli olduğunu vurgulayan markanın Curaprox Curasept ADS 712 Diş Macunu 75ml'i, hassas dişler için üretilmiş, özel içeriklere sahip bir üründür.

- Günlük diş temizliğiniz için Curasept ADS 712 Diş Macununu tercih ederek, gün boyu dişlerinizde biriken yemek ve kir kalıntılarının temizlenmesine destek olabilir, çürük oluşumuna karşı tedbir alabilirsiniz.

- Tam klorheksidin etkiye sahip, minimum yan etki ve maksimum uyum sağlayan macun, diş minesine zarar vermeden temizlik sağlar.

- Diş minesinin ve diş etlerinin güçlendirilmesini destekleyen jel formda bir üründür.

- Dişleri derinlemesine arındıran Curasept ADS 712 Diş Macunu, dişlerinizin daha sağlıklı olmasına katkı sağlarken, çürük ve plak oluşumuna karşı uzun süre koruma sağlar.

- Çay, kahve, sigara gibi günlük alışkanlıklar, farklı sebeplerden dolayı meydana gelen aşınmalar, diş rengini değişmesine neden olabilecek etkenlerdir.

- Curasept ADS 712, dişte meydana gelen renk sorununun azaltılarak dişlerin doğal rengine kavuşmasına destek olur.

- İçerisinde bulunan özler ise, dişlerin daha canlı ve parlak görünmesini destekler.

- Dişlerinizde etkili bir temizlik sağlayan ürün aynı zamanda ferah ve taze bir nefese sahip olmanıza katkı sağlar.

- Gün içinde bu macun ile dişlerinizi fırçalayarak etrafınızdakileri nefesinizle rahatsız etmemeyi başarabilirsiniz.

- 0,05 klorheksidin diglukonat ve 0,05 sodyum florür içeren ürün; SLS, paraben ve parfüm içermemektedir.

- Kimyasal maddeler yerine güçlü özlerle formüle edilmiş bir üründür.

- Ağız sağlığı problemlerinin oluşmaması için ağız ve diş bakımının düzenli bir şekilde, doğru ürünlerle yapılması çok önemlidir.

Kullanım Şekli: Yetişkinlerin kullanımına uygun olan macun, nohut büyüklüğünde diş fırçanıza alınır ve doğru hareketlerle dişler fırçalananır. Daha sonra bol su ile ağız çalkalanır.

Kullanım Sıklığı: Günde 2 defa düzenli olarak Curasept ADS 712 Diş Macunu ile dişlerin fırçalanması önerilir. Uygulamadan sonra ürünün kapağını sıkıca kapatınız.

Curaprox markasının Curasept ADS ürün grubu, patentli Anti-Renk Bozma Sistemi ile en üst seviyede uyumluluk gösteren ve bu sistem sayesinde yan etkilerin en az seviye inmesine sebep olan ürünlerdir. Bu ürünlerden biri olan Curaprox Curasept ADS 712 Diş Macunu 75ml'i, uygun fiyata Turuncu Kasa'dan satın alabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.