Curaprox White is Black Diş Macunu 90ml
  • Curaprox White is Black Diş Macunu 90ml

Curaprox White is Black Diş Macunu 90ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Curaprox

42469

Barkod : 7612412423839

₺125,00
15%
İNDİRİM
₺106,25

Curaprox White is Black Diş Macunu 90ml, white is Black diş macunu aşındırma ve ağartma olmaksızın aktif karbon kullanarak renk değişikliğini gidermeye yardımcı olur.

Adet

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Ürün Adı: Curaprox White is Black Diş Macunu

Marka Adı: Curaprox

Ürün Miktarı: 90 ml

Ürün Özellikleri:

- Güzel ve sağlıklı dişlere sahip olmak herkesin isteğidir; ancak fırçalama dışında çoğunlukla dişlere gereken önem verilmemektedir. Diş sağlığı doğru beslenmeyle başlayan, düzenli kontrollerle devam eden, yanlış uygulamalardan kaçınılarak doğru fırça ve doğru macun ile sonuçlanan bir süreçtir.

- Diş ve dişeti rahatsızlıklarının oluşmasına neden olan plaklardan kurtulmanın en etkili yolu dişlerin düzenli olarak temizlenmesi ve bakımının yapılmasıdır. Ancak doğru bir temizlik için kişinin ağız yapısına uygun bakım ürünlerini tercih etmesi gerekir.

- White is Black Diş Macunu 90ml, beyazlatıcı diş macunudur. Dişlerinizi nazikçe temizlemek ve beyazlamasını sağlamak için ürünü tercih edebilirsiniz.

- Curaprox, ağız bakımı ve ağız sağlığı konusunda geniş kapsamlı ürün, bilgi ve eğitime sahip olan bir markadır. Ürünlerini daha beyaz dişlere sahip olunması amacıyla üretir.

- Özel olarak tasarlanmış diş macunu, aşındırıcı ve ağartıcı olmadan aktif karbon kullanarak renk bozulmasının azaltılmasına destek olurken, aynı zamanda ağız sağlığının artmasında da katkı sağlar.

- Ekstra yumuşak tadı "siyah beyazdır."

- Enzimatik sistemle formüle edilmiş olan diş macunu florür içerir.

- Florür içeren macunların asıl amacı diş çürüklerini kontrol altına alarak dişi korumaya çalışmaktır.

- Ağız sağlığının güçlenmesinde etkili olan macunun içeriğinde bulunan doğal enzimler diş çürümesine karşı yüksek koruma sağlar.

- Macunun tükürük fonsiyonlarını destekleyici etkisi de bulunmaktadır.

- Hidroksilapatit (dişlerin mine ve dentin tabakasında bulunan, kimyasal formüllü kalsiyum tuzu) diş minesini remineralize ederek, açıkta kalan dentin kanallarının kapatılmasını sağlar.

- Fiziksel mavi filtre; fırçalarken ferahlık hissi veren White is Black Diş Macunu içeriğinde triklosan, ağartıcı madde ve plastik parçaçıklar yoktur.

- Yüksek kalite standartlarında geliştirilen ürün, İsviçre'de üretilmiştir.

- "Ağız sağlığı, sağlıklı organlar ve sağlıklı bir vücut için gereklidir" düşüncesiyle ürünlerini üreten Curaprox ürünleri ile dişlerinizi fırçalamak çok keyiflidir.

Kullanım Şekli: Yetişkinlerin kullanımına uygun olan ürün ile gün içinde düzenli olarak dişler fırçalanmalıdır. Ardından ağızdaki macun bol su ile temizlenmelidir.

Kullanım Sıklığı: Herhangi bir sınırlama olmadan Curaprox Beyaz Siyah Diş Macununu düzenli olarak kullanabilirsiniz.

Markanın White is Black Diş Macunu 90ml'ini ve diğer ürünlerini uygun fiyatı ile Turuncu Kasa'da bulabilirsiniz. Ürünü sitemizden almayı tercih ederek hem ucuz fiyatlı bir ürüne sahip olur hem de ürünler hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

 

42469

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Curaprox White is Black Diş Macunu 90ml

Curaprox White is Black Diş Macunu 90ml, white is Black diş macunu aşındırma ve ağartma olmaksızın aktif karbon kullanarak renk değişikliğini gidermeye yardımcı olur.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16