Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Curaprox White is Black Diş Macunu 90ml

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

42469

Markası : Curaprox

1 Item Items

Curaprox White is Black Diş Macunu 90ml, white is Black diş macunu aşındırma ve ağartma olmaksızın aktif karbon kullanarak renk değişikliğini gidermeye yardımcı olur.

Daha fazla detay

110.00 TL

88 TL

20% indirim

- +

Kazanacağınız puan 880 tupara Toplam tutarı: 0.88 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Ürün Adı: Curaprox White is Black Diş Macunu

Marka Adı: Curaprox

Ürün Miktarı: 90 ml

Ürün Özellikleri:

- Güzel ve sağlıklı dişlere sahip olmak herkesin isteğidir; ancak fırçalama dışında çoğunlukla dişlere gereken önem verilmemektedir. Diş sağlığı doğru beslenmeyle başlayan, düzenli kontrollerle devam eden, yanlış uygulamalardan kaçınılarak doğru fırça ve doğru macun ile sonuçlanan bir süreçtir.

- Diş ve dişeti rahatsızlıklarının oluşmasına neden olan plaklardan kurtulmanın en etkili yolu dişlerin düzenli olarak temizlenmesi ve bakımının yapılmasıdır. Ancak doğru bir temizlik için kişinin ağız yapısına uygun bakım ürünlerini tercih etmesi gerekir.

- White is Black Diş Macunu 90ml, beyazlatıcı diş macunudur. Dişlerinizi nazikçe temizlemek ve beyazlamasını sağlamak için ürünü tercih edebilirsiniz.

- Curaprox, ağız bakımı ve ağız sağlığı konusunda geniş kapsamlı ürün, bilgi ve eğitime sahip olan bir markadır. Ürünlerini daha beyaz dişlere sahip olunması amacıyla üretir.

- Özel olarak tasarlanmış diş macunu, aşındırıcı ve ağartıcı olmadan aktif karbon kullanarak renk bozulmasının azaltılmasına destek olurken, aynı zamanda ağız sağlığının artmasında da katkı sağlar.

- Ekstra yumuşak tadı "siyah beyazdır."

- Enzimatik sistemle formüle edilmiş olan diş macunu florür içerir.

- Florür içeren macunların asıl amacı diş çürüklerini kontrol altına alarak dişi korumaya çalışmaktır.

- Ağız sağlığının güçlenmesinde etkili olan macunun içeriğinde bulunan doğal enzimler diş çürümesine karşı yüksek koruma sağlar.

- Macunun tükürük fonsiyonlarını destekleyici etkisi de bulunmaktadır.

- Hidroksilapatit (dişlerin mine ve dentin tabakasında bulunan, kimyasal formüllü kalsiyum tuzu) diş minesini remineralize ederek, açıkta kalan dentin kanallarının kapatılmasını sağlar.

- Fiziksel mavi filtre; fırçalarken ferahlık hissi veren White is Black Diş Macunu içeriğinde triklosan, ağartıcı madde ve plastik parçaçıklar yoktur.

- Yüksek kalite standartlarında geliştirilen ürün, İsviçre'de üretilmiştir.

- "Ağız sağlığı, sağlıklı organlar ve sağlıklı bir vücut için gereklidir" düşüncesiyle ürünlerini üreten Curaprox ürünleri ile dişlerinizi fırçalamak çok keyiflidir.

Kullanım Şekli: Yetişkinlerin kullanımına uygun olan ürün ile gün içinde düzenli olarak dişler fırçalanmalıdır. Ardından ağızdaki macun bol su ile temizlenmelidir.

Kullanım Sıklığı: Herhangi bir sınırlama olmadan Curaprox Beyaz Siyah Diş Macununu düzenli olarak kullanabilirsiniz.

Markanın White is Black Diş Macunu 90ml'ini ve diğer ürünlerini uygun fiyatı ile Turuncu Kasa'da bulabilirsiniz. Ürünü sitemizden almayı tercih ederek hem ucuz fiyatlı bir ürüne sahip olur hem de ürünler hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler