Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Cyberg

Cyberg, 2001 yılından bu yana ortopedi sektöründe faaliyet gösteren firmalardan biridir. Kullanıcıların sağlığını ön planda tutan firma ürünleri ile ihtiyaca uygun ürünler geliştirmeye çalışmaktadır.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Cyberg Ürünleri

Morsa Cyberg, 2001 yılında ortopedi sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Geliştirdiği ürünleri kullanıcıların memnuniyetine sunmaktadır. Bel korseleri, dizlikler, el ve ayak bileklikleri, ayak sağlığı ürünleri bulunmaktadır.

Cyberg firması, insan sağlığını ön planda tutmuş ve ürünlerini bu çerçevede geliştirmiştir. Birçok ülkeye ürünlerini ihraç eden firma, ortopedi ürünleri ile geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir.

Cyberg Memory Form Visko Ortopedik Yastık, boyun ve omurga rahatsızlığı çeken kişilerin kullanımı için idealdir. Uygun uyku pozisyonunu sağlamaya çalışır. Kılıfı fermuarlı olduğu için, temizlenmesi kolaydır. Uyku sırasında omuz ve boyun kaslarına tam destek sağlar. 56 x 36 x 10,5 ölçülerindedir.

Birçok kişinin şikayet ettiği konulardan biri de gece uykularını tam alamamaktan kaynaklanan boyun ve sırt ağrılarıdır. Bu durum kişinin yorgun uyanmasına, gün içinde enerjisinin düşmesine neden olabilir.

Boyun ağrısı çeken kişiler, farklı yastık türleri deneyerek, rahat etmeye çalışmaktadır. Ancak bu denemelerin çoğu sonuç vermemektedir. Boyun ve sırt ağrılarında, yapılan hatalardan biri yanlış yastık seçimidir. Sıradan yastıklarla boyun ve omurga desteğini tam olarak sağlamak mümkün olmamaktadır.

Cyberg Ürünleri ve Fiyatları

Gün içinde yorulan, koşuşturan veya tüm gün masa başında oturan kişiler, akşam eve gidip uzanmanın ve dinlenmenin hayalini kurmaktadır. Yorucu bir günün ardından yatağında da rahat uyuyamayan kişiler, daha gergin olular. Cyberg Memory Form Visko Ortopedik Yastık, omuz ve boyun kaslarını destekleyerek rahat ve huzurlu uyumanıza yardımcı olabilecek bir üründür.

Gece uykusunu iyi alan kişiler, sabah daha dinç ve enerjik uyanırlar. Gün içinde motivasyonları düşmez, daha sakin olurlar. Psikolojik olarak da kendilerini daha iyi hissederler.

Boyun ve omurgaları destekleyen yastıklar, boyun ağrılarını azaltmaya çalışır. Gece boyunca konforlu bir uyku sunmaya yardımcı olur. Uyku ihtiyacının doğru biçimde karşılanması, yaşam kalitesinin de artmasını sağlar.

Çoğu zaman yastık seçimi önemsiz bir ayrıntı olarak görülür. Doğru yastık seçimi, sağlıklı bir uykunun ve sağlıklı bir yaşamın habercisi olabilir.

Cyberg firmasına ait ürünleri, Turuncu Kasa’ da bulabilirsiniz. İndirimli fiyat fırsatlarından yararlanabilirsiniz.