Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Darphin

1958 yılında Pierre Darhin tarafından Darphin Enstitüsü kurulmuştur. Darphin ürünleri, kullanıcılara pürüzsüz, genç ve sağlıklı bir cilt görünümü sunmak için geliştirlmiştir. Cilt temizleyileri, serumları, nemlendiricileri, leke karşıtı ürünleri ve daha bir çok cilt bakımı ürünü ile, geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır.

Darphin Cilt Bakım Ürünleri

Pierre Darphin, 1958 yılında Paris'te aromatik bitki ve esanslarını teknolojiyle buluşturarak Darphin Enstitüsü'nü kurmuştur. Paris’teki ilk güzellik enstitüsünü kurduğunda, cilt bakım ürünleriyle oldukça dikkat çekmiştir. Pierre Darphin, pürüzsüz bir cilt yaratma ve bütünsel güzellik felsefesi ile ürünlerini geliştirmiştir. Darphin, kadınları mutlu eden ve onları özel hissettiren içerikler hazırlamıştır.

Cilt bakımı, vücut bakımı, anti-aginler, temizleyiciler, nemlendiriciler, cilt bakım kremleri, leke gidericiler, göz çevresi bakımı, akne ve sivilce ürünleri, serumlar, dudak bakımı ve kök hücre & büyüme faktörü gibi ürün seçeneklerine sahiptir. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Güzelliğin sırrı genç bir cilttir. Zamanla ve bazı çevresel faktörlerin etkileriyle de cilt yaşlanır, çizgi ve kırışıklık görünümü meydana gelmeye başlar. Darphin krem çeşitleri arasında anti-agingler, nemlendiriciler, ince çizgi ve parlaklık kremi bulunur.

Darphin Arovita C Lines Smoothing Fluid, vitamin içerikli canlandırıcı ürün, akışkan yapısıyla cilt tarafından kolayca emilir ve yaşlanma etkilerine karşı savaşmaya yardımcıdır. Yüz ve boyun bölgesindeki sarkmalar, çizgiler ve kırışıklıklar için geliştirilmiştir. Sabah ve akşam yüz, boyun ve dekolte bölgesine yukarı doğru masajla uygulanır.

Darphin Mild Aroma Peeling, tüm ciltler için uygun yüz peelingidir. Cildi ölü hücrelerden arındırmaya, pürüzsüzlük ve canlılık kazandırmaya yardımcıdır. İçerisindeki limon yağı esansı, hoş bir limon çiçeği kokusu verir. Peeling yapılan cilt, nefes almaya ve sağlıkla ışıldamaya başlar. Peeling işleminden sonra yapılan bakımlar, ciltte daha iyi etki gösterebilir.

Cildin nem dengesini koruması, cilt sağlığı açısından son derece önemlidir. Darphin nemlendirici bakım olan Hydraskin serisi, nemsizlik sorunu olan ciltler için geliştirilmiştir. Ciltteki nem bariyerlerini koruyup, güçlendirmeye yardımcı olur. Darphin Hydraskin Serum, kuruluktan gerginleşmiş, hassaslaşmış cilde nem desteği sağlamaya yardımcıdır. Cilde derinlemesine etki etmeye ve içerdiği nar özü ile ciltte canlandırıcı etki sağlamaya yardımcıdır.

Darphin Hydraskin Light,normal ve karma ciltler için geliştirilen nemlendirici jel kremdir. Yağlı hissi bırakmadan cildi nemlendirir, canlandırır ve rahatlatır. Sabah ve akşam, yüz ve boyun bölgesine masajla uygulanır.

Kadınlar çoğu zaman, cilt kusurlarını yaptıkları makyaj ile kapatmaya çalışırlar. Ancak cilt yapısı çok hassastır. Kullanılan ürünlerin doğru seçimi oldukça önemlidir. Darphin fondötenlerin, 01-ivory, 02-beige, 03-honey renk çeşitleri bulunur.

Darphin Melaperfect Anti Dark Spots Correcting Foundation 01İvory, cilt tonunu eşitlemeye ve ciltte daha düzgün bir görünüm sağlamaya yardımcıdır. Paraben içermez ve gözenekleri tıkamaz. Spf 15 derecesinde Güneş koruması sağlamaya çalışır. Cilt kusurlarını kapatmaya çalışırken aynı zamanda leke görünümünde azalma sağlamaya da yardımcıdır.

Darphin Ürünleri ve Fiyatları

Darphin Intral Redness Relief Recovery Cream, normal ve karma ciltlerde oluşan kızarıklığı ve hassasiyeti yatıştırmaya çalışır. Rahatlatıcı etkisi ve hafif yapısıyla, cildi onarmaya, yenilemeye yardımcı olur. Cilde dış etkenlere karşı koruma sağlamaya çalışır.

Cildimiz, en değerli hazinemizdir, güzelliğimizin sırrı cildimizde saklıdır. Cildimiz için kullandığımız ürünlerin içerikleri ve özellikleri çok önemlidir. Darphin markası, cilt sağlığını düşünerek tasarladığı ürünlerle, kullanıcılara hitap etmektedir. Birbirinden farklı ürünlere sahip olan markada, her cilt tipinin ihtiyacı düşünülmeye çalışılmıştır.

Darphin markasının birçok ürününe Turuncu Kasa’ da ulaşabilirsiniz. Ürünlerin özelliklerini inceleyebilir ve indirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim