ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Darphin Anti Aging And Radiance Set Yaşlanma Karşıtı Bakım Seti

19066

Markası : Darphin

0 Item Items

Darphin Anti Aging And Radiance Set Yaşlanma Karşıtı Bakım Seti, İdeal Resource Smoothing Retexturizng Radiance Cream 50 ml + İdeal Resource Perfecting Smoothing Serum 5 ml+ İdeal Resource Anti-Dark Circle Eye Illuminator 2 ml Cilt arındırıcı peeling ve Tüm ciltler için kırışıklık karşıtı serumdan oluşan settir.

Daha fazla detay

349 TL

Kazanacağınız puan 3490 tupara Toplam tutarı: 3.49 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Marka Adı: Darphin

Ürün Adı: Darphin Anti-Aging And Radiance Set - Yaşlanma Karşıtı Bakım Seti

Ürün Miktarı: 

-Darphin İdeal Resource Smoothing Retexturizng Radiance Cream 50 ml

-Darphin İdeal Resource Perfecting Smoothing Serum 5 ml

-Darphin İdeal Resource Anti-Dark Circle Eye Illuminator 2 ml 

 Ürün Özellikleri: 

-Set, Darphin’in 3 özel ürününden oluşan yaşlanma karşıtı bakım setidir.

-Cildin yenilenmesine ve ciltteki ince kırışıklıkların giderilmesine yardım eden bakım ürünlerinden oluşmaktadır.

 

Darphin İdeal Resource Smoothing Retexturizng Radiance Cream 50 ml

-Darphin İdeal Resource Smoothing Retexturizng Radiance Cream, ciltteki kırışıklıkları gidermeye ve cildi yenilemeye yardım eden özel bir bakım kremidir.

-Normalden kuruya dönük ciltler için uygundur.

-Doğanın olağanüstü yaşam gücünden etkilenen Darphin uzmanları, 3 çeşit çok yıllık bitkiyi LINE POLISH COMPLEX ™ - Beyaz Hibisküs, Madımak ve Centella Asiatica - teknolojisiyle bir araya getirmişlerdir.

-Bu üçlü beraber etki ederek genç görünen cilt için gerekli kaynakları destekler ve anti aging faydalar sunar.

-İnce çizgiler ve mimik çizgilerinde azalmaya, neme doymuş tazelenen ve sağlıkla ışıldayan bir cilde, yumuşak ve ipeksi bir tene ulaşmanıza yardım eder.

-İçeriğindeki beyaz çiçeklerin muhteşem kokusu ve cilt tarafından kolayca emilen zengin içeriğiyle cildinizi şımartın. 

-Darphin İdeal Resource Smoothing Retexturizng Radiance Cream, cildin gözle görülür bir şekilde pürüzsüz ve yumuşak görünmesine yardım eder.

-Ciltte gerginlik hissi vermez aksine ipeksi bir yumuşaklığa kavuşmanıza katkıda bulunur.

-İçeriğinin %87'si doğal kökenlidir. Paraben içermeyen özel içeriğiyle cildinizin hassasiyetine önem verilmiştir. Dermatologlar tarafından test edilmiştir.

-Komedojenik değildir. Yani hassas cildiniz için gözenekleri tıkamayan bir özelliğe sahiptir. 

-Darphin İdeal Resource Smoothing Retexturizng Radiance Cream'in içeriğinde Beyaz Hibisküs, Madımak ve Centella Asiatica bulunmaktadır.

-Beyaz Hibisküs, cildi nemlendirmeye ve cildin doğal yumuşaklığına kavuşmasına destek olur. Cildin beslenmesine katkıda bulunur ve ciltteki yaşlanma belirtilerine karşı savaşmaya yardım eder.

-Madımak, cildi korumaya ve beslemeye yardım eder. Cildin nemlendirilmesine destek olur.

-Centella Asiatica, cildi yenilemeye ve yatıştırmaya destek olur. Cildin esneklik kazanmasına yardım eder ve cildi pürüzsüz bir görünüme kavuşturmak için destek olur.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur. İhtiyacınıza göre belli aralıklarla kullanılabilirsiniz.

Kullanım Şekli:

-Parmak uçlarınızla nazikçe masaj yaparak cildinize uygulayınız. 

-Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temas halinde bol su ile gözlerinizi yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir.

 

Darphin İdeal Resource Perfecting Smoothing Serum 5 ml

-Darphin İdeal Resource Perfecting Smoothing Serum, ciltteki ince çizgileri gidermeye ve cilde parlaklık kazandırmaya yardım eden özel bir bakım serumudur.

-Mazı otuyla zenginleştirilmiş yenilikçi Line Polish Complex™ formülü ile ince çizgilerin ve cilt yüzeyindeki gözeneklerin azalmasına yardım eder.

-Darphin İdeal Resource Perfecting Smoothing Serum, yaşlanmanın ilk belirtilerini göstermeye başlayan cilt için mükemmel bir parlaklık ve pürüzsüzlük desteğidir.

-Cildin doğal güzelliğini geri kazanmasına yardım eder. Cildin aydınlık bir görünüme kavuşmasına destek olurken cilt sorunlarını azaltmaya çalışır ve makyajsız bile olsanız kusursuz bir görünüm için destek olur.

-İpeksi yapısı cilt tarafından hemen emilir ve cilde yumuşaklığını yeniden kazandırmaya destek olur.

-Cildin eşsiz ışıltısını, parlaklığını ve direncini geri kazandırmaya destek olur.

-Darphin İdeal Resource Perfecting Smoothing Serum, cildi nemlendirmeye ve cildin esnekliğini artırmaya yardım eder.

-İçeriğindeki Mazı Otu, cildi yenilemeye ve yatıştırmaya yardım eder. Ciltteki gözeneklerin görünümünün azalmasına ve cildin sıkılaşmasına destek olur.

-Ciltte oluşan ince çizgileri gidermeye yardım eder. Cildin yıpranmasını geciktirmeye destek olur.

-İçeriğinin %96'sı doğal kökenlidir. Paraben içermeyen özel içeriğiyle cildinizin hassasiyetine önem verilmiştir.

-Komedojenik değildir. Yani hassas cildiniz için gözenekleri tıkamayan bir özelliğe sahiptir. Dermatologlar tarafından test edilmiştir.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

-Sabah ve akşam olmak üzere yüz ve boyuna nazikçe masaj yaparak uygulayınız. 

-Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temas halinde bol su ile gözlerinizi yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir.

 

Darphin İdeal Resource Anti-Dark Circle Eye Illuminator 2 ml 

-Darphin İdeal Resource Anti-Dark Circle Eye Illuminator, göz çevresindeki koyu halkaların ve ince çizgilerin azaltılmasına yardım eden göz çevresi bakım kremidir.

-Aydınlatma, yenileme ve yatıştırıcı üçlü etkiye sahip Ideal Resource Anti-Dark Circle Eye Illuminator, yorgun gözlere enerjisini geri kazandırırken onları yatıştırmaya çalışır ve onların genç görünümünü muhafaza etmeye yardım eder.

-Zengin içeriğiyle göz çevresini yumuşatmaya ve nemlendirmeye, göz çevresinin ipeksi bir görünüme kavuşmasına destek olur.

-Çevresel etkenler, olgunlaşma, uykusuzluk, yorgunluk benzeri bir çok etken göz çevresinde koyu bir halkanın oluşmasına ve cildin yıpranarak ince çizgiler oluşmasına sebep olabilir.

-Darphin İdeal Resource Anti-Dark Circle Eye Illuminator, zengin içeriği bu tür sorunlara karşı yanınızda olarak, cildin ışıl ışıl doğal durumuna getirilmesine, göz altlarındaki halkaların ve ince çizgilerin giderilmesine yardım ederek, ipeksi bir görünüme kavuşmanıza destek olur.

-Göz çevresinde oluşan koyu halkların en hızlı şekilde giderilmesine destek olur.

-Cildin eşsiz ışıltısını, parlaklığını ve direncini geri kazandırmaya yardım eder.

-Göz çevresinde oluşan ince çizgileri gidermeye yardım ederken, cildin pürüzsüz ve doğal görünümüne kavuşmasına destek olur.

-Paraben içermeyen özel içeriğiyle cildinizin hassasiyetine önem verilmiştir. Dermatologlar tarafından test edilmiştir.

-Darphin İdeal Resource Anti-Dark Circle Eye Illuminator'un içeriğindeki Yeşil Çay Özü, Kafein’in faydalarıyla birleşip tahrişe meyilli olan göz kontürünü yatıştırıp korumaya destek olur.

-Yeşil Çay Özü, yaşlanma karşıtı etkisi vardır ve cildin yenilenmesine, cildin nemlenmesine destek olur. Ciltteki çizgilerin azaltılmasına ve giderilmesine yardım eder. Cilt tonunda farklılıklar olduğunu ve ciltte bazı bölgelerin daha koyu renkte olduğunu görebiliriz. İşte bu tür sorunların giderilmesine destek olur. Yaşlanmanın cilt üzerindeki etkilerini azaltmaya yardım ederken cildin esneklik kazanmasına destek olur.

-İçeriğindeki Kafein, ciltteki lekeleri ve renk farklılıklarını gidermeye destek olur. Cildi yenilemeye yardım ederken, cildin canlı ve taze bir görünüme kavuşmasına destek olur. Göz çevresinde oluşan şişliklerin inmesine yardım eder. Cildin daha esnek ve sıkı olmasına destek olur.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur. İhtiyacınıza göre belli aralıklarla kullanılabilirsiniz.

Kullanım Şekli:

-Göz çevresine nazikçe uygulayınız. 

-Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temas halinde bol su ile gözlerinizi yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir.

 

Darphin markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler