Darphin Anti Cellulite Contouring Gel 500 ml

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

13154

Markası : Darphin

Barkod : 882381073503

Son 1 Ürün

1 Item Items

Cildinizde daha düzgün bir görünüm sağlamaya yardımcı Darphin Anti-Cellulite Contouring Gel Selülit Karşıtı Jel bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

579.00 TL

347.4 TL

40% indirim

- +

Kazanacağınız puan 3473 tupara Toplam tutarı: 3.47 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Darphin Anti Cellulite Contouring Gel 500 ml

Marka Adı :Darphin

Ürün Adı : Darphin Anti-Cellulite Contouring Gel - Selülit Karşıtı Jel

Ürün Miktarı : 500 ml

Ürün Özellikleri : Selülit sorunu oluşan bölgelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Düzenli kullanımla vücudunuzda sıkılaşma sağlamaya ve selülit görünümlerinde azalma sağlamaya yardımcı olan ürünü kol, bacak, basen, kalça, bel ve karın bölgenizde kullanabilirsiniz.

Sonuç : Sıkılaşmış bir vücut ve selülitlerle savaşmanıza yardım.

Kullanım Şekli : Özellikle banyodan sonra, selülit oluşan kol,bacak, basen, kalça, bel ve karın bölgelerine yukarı doğru yapacağınız masaj hareketleri ile sabah akşam uygulayınız.

İçerik : Guarana ve Forskolin özleri içermektedir.

Özellikle yaşınızın ilerlemesiyle cilt dokusundaki lifleri azalmaya ve cilt yer çekimine karşı dayanamamaya başlar ve cilt altındaki yağlar da bu nedene bağlı olarak cilt yüzeyine daha fazla yaklaşır ve selülit görünümüne yol açabilirler.

Darphin Anti-Cellulite Contouring Gel - Coleus Barbatus Ve Porio Cocos Özlü Selülit Karşıtı Jel:

Tabi ki selülit sorunu sadece yaşla ilgili değildir, bazen hızlı kilo alıp verme, düzensiz beslenme, alkol kullanmak ve dengesiz beslenme ile oluşan yağ birikimleri, portakal kabuğu görünümlerine benzeyen selülitleri oluşturabilmekte ve bu oldukça rahatsız edici bir durum olabilmektedir.

Karın, bel, basen, kalça, bacak, kol bölgesinde oluşan yağ birikmesi görüntüleri olan selülitler ve sarkmalar en önde gelen vücut sorunlarından biridir ve özellikle bayanlar bu sorunlarından kurtulabilmek için uzun yıllardır farklı ürünler deneyerek çözümler aramaktadırlar.

Darphin Anti-Cellulite Contouring Gel - Selülit Karşıtı Jel, sizi bu arayıştan kurtaracak ve selülit sorunlarınızla savaşabilmenize yardım edecektir, vücudunuzda sıkılaşma ve toparlanma da sağlamaya yardım ederek daha düzgün bir fiziğe kavuşabilmenize destek olur.

Yumuşak jel dokusu cilt tarafından kolayca emilerek cildi rahatlatır.

Darphin Anti-Cellulite Contouring Gel Selülit Karşıtı Jel, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.