ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Darphin Cleansing Milky Emulsion With Verbena Hassas Ciltler İçin Su ile Uygulanan Emulsiyon 125 ml.

ZZ18290

Markası : Darphin

0 Item Items

Bu sayfadan, ucuz fiyata satın alabileceğiniz Darphin Cleansing Milky Emulsion With Verbena, Hassas Ciltler İçin Su ile Uygulanan Emulsiyon 125 ml.,içeriğindeki mine çiçeği ile nazikçe temizleme sağlamaya yardımcı olur.

Daha fazla detay

135.00 TL

121.5 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 1215 tupara Toplam tutarı: 1.22 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Darphin Cleansing Milky Emulsion With Verbena Hassas Ciltlerİçin Su ile Uygulanan Emulsiyon 125 ml :

Darphin Cleansing Milky Emulsion With Verbena Hassas Ciltler İçin Su ile Uygulanan Emulsiyon 125 ml :

Her cilt yapısı farklıdır, buna bağlı olarak her cildinihtiyacı da farklıdır.

Hassas ve tahrişe eğilimli ciltler için geliştirilmiş olanformülü ile cildi nazik bir şekilde temizlerken rahatlatmaya ve yumuşatmayayardım eder.

İçeriğinde mine çiçeği, meyan kökü özleri ve Babassuyağı bulunur. Hassas ciltleri güçlendirerek etkili bir şekilde temizleme sağlamayayardım eder.

Sabun içermeyen formülü sayesinde en hassas ciltlerde bilecildi yormadan, kurutmadan arındırmaya vecilde rahatlık kazandırmaya yardımcı olur.

Cildimiz güneş, sigara ve alkol tüketimi, kirli çevre şartları, düzensiz beslenme, zararlı kozmetikler ve kimyasallar, yanlış kullanılan bakım ürünleri, sık alınan duşlar gibi sonuçlarla daha hassas ve bakıma muhtaç hale gelmektedir.

Cildin yapısına uygun olan bakım ve temizlik işlemlerinindüzenli ve doğru olarak yapılması çok önemlidir, cilt bakımının en önemliparçası ise temizliktir. Temiz bir cilt nefes alır, parlar, sağlıklı ve canlanmışgörünür.

Günlük koşuşturma içerisinde insanlar cilt temizliğine fazlavakit ayırmak istemezler bu da özellikle hassas ve kuru ciltler de arınmasağlanamadığından, daha farklı cilt sorunları oluşumuna neden olabilir.

Darphin Cleansing Milky Emulsion With Verbena Hassas Ciltler İçin Su ile Uygulanan Emulsiyon 125 ml :

Hassas ciltler daha fazla özen ve bakıma ihtiyaç duyar. Mutlakauygun ürünlerle düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir.

Darphin Cleansing Milky Emulsion With Verbena, ciltyüzeyindeki sebum fazlasını ve kirleri cilde zarar vermeden temizleyerek cildinyatışarak rahatlamasını sağlamaya yardım eder.

Darphin ürünlerinin içeriklerinde doğal kaynaklıhammaddelerden yararlanılarak etkili sonuçlar alınması sağlanmaktadır.

Fransa’da üretilen Darphin markasının ürünleri dermatolojik testlerdengeçirilmiştir.

Kullanım Şekli :

Islattığınız yüzünüze uygulayın ve ardından bol su iledurulayın.

Gözle temas ettirmemeye özen gösterin.

Darphin Cleansing Milky Emulsion With Verbena Hassas Ciltlerİçin Su ile Uygulanan Emulsiyon 125 ml, Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyatasahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler