Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Darphin Ideal Resource The Eye Beauty Set

ZZ30363

Markası : Darphin

0 Item Items

Darphin Ideal Resource The Eye Beauty Set, göz makyajınızı temizlemeye ve göz bakımınızı yapmaya yardımcı olabilecek ürünlerden oluşan bir settir. 

Daha fazla detay

189.00 TL

170.1 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 1700 tupara Toplam tutarı: 1.70 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Darphin Ideal Resource The Eye Beauty Set

Darphin Ideal Resource The Eye Beauty Set

Marka Adı: Darphin

Ürün Adı: Darphin Ideal Resource The Eye Beauty Set

Ürün Miktarı: Daprhin Ideal Resource Anti-Dark Circle Eye Illuminator 15 ml; Eye Make-Up Remover Solution 27,5 ml

Ürün Özellikleri: *Darphin Ideal Resource Anti-Dark Circle Eye Illuminator 15ml; göz çevresindeki koyu halkaların ve ince çizgilerin görünümünde düzelme sağlamaya çalışır. Göz çevresine nemlenme ve aydınlık bir görünüm sunmaya yardım eder. Metalik ucu sayesinde göz çevrenizde rahatlama sağlamayı amaçlar. *Eye Make-Up Remover Solution 27,5 ml; göz çevresini makyajdan arındırmaya yardım etmek amacıyla geliştirilmiştir. Gözü kir ve makyajdan temizlerken, zarar vermemeye çalışır. Göz çevresinde rahatlama ve ferahlama sağlamaya yardım eder.

Sonuç: Göz çevrenize bakım yapmaya yardımcı ürünlerden oluşan bir settir.

Kullanım Şekli: Ürünlerin kullanım biçimleri aşağıdaki geniş açıklamalarında belirtilmiştir.

 

Cildimizin en hassas bölgelerinden biri de göz çevresidir. Göz çevresinin temizlenmesin ve nemlendirilmesi son derece önemlidir. Göz çevresinde kullanılacak ürünlerin dikkatle seçilmesi gerekir. Darphin markası, göz çevresi bakımında kullanılmak üzere pek çok ürün geliştirmiştir.

 

* Darphin Ideal Resource Anti-Dark Circle Eye Illuminator 15ml; hafif renkli formülü ile göz çevresinde aydınlanma etkisi sağlamaya yardımcıdır. Göz çevresini aydınlatmaya, ışıltılı bir görünüm sunmaya yardım eder.

Metalik ucu sayesinde gözaltında ferahlama ve canlanma etkisi sağlamaya yardım eder. Göz çevresine nemlenme etkisi sunar ve inçe çizgi görünümünde düzelme sağlamaya çalışır. Göz çevresinin hassas yapısı ile uyumlu bir formüle sahiptir.

 

Kullanım Şekli: Sabah ve/veya akşam bir miktar ürünü sıkarak, metalik uç yardımıyla göz çevresine uygulayabilirsiniz. Makyaj yapmaya başlamadan önce de uygulama yapabilirsiniz.

 

*Eye Make-Up Remover Solution 27,5 ml; göz çevresini kir ve makyajdan arındırmaya yardım eder. göz çevresine zarar vermeden temizlik ve ferahlık sağlamaya yardım eder. Doğal kaynaklı içeriklerle formüle edilmiştir. Göz çevresi ile uyumlu bir yapıya sahiptir.

 

Kullanım Şekli: Pamuk pedi solüsyon ile ıslatın ve daha sonra gözlerinizin üzerinde birkaç dakika bekletin ve kirpikleri, gözleriniz nazikçe silin.


Darphin Ideal Resource The Eye Beauty Set, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler