Darphin Silky Moisturizing Lotion Body 200 ml

19036

Markası : Darphin

Barkod : 822381057275

0 Item Items

İndirimiyle, bu sayfadan alabileceğinizDarphin Silky Moisturizing Lotion Body 200 ml, paraben içermeyen formülü ile cildi etkili bir şekilde nemlendirerek, yoğun bir bakım sağlamaya yardım eden,%92 doğal içeriğe sahip bir üründür.

Daha fazla detay

185.00 TL

166.5 TL

10% indirim

- +

Kazanacağınız puan 1665 tupara Toplam tutarı: 1.67 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Darphin Silky Moisturizing Lotion Body 200 ml 

Darphin Silky Moisturizing Lotion 200 ml :

Darphin ürünlerinin içeriklerinde doğal kaynaklı ham maddelerden faydalanmakta ve ciltte güçlü etki kazanmak için doğanın gücü cildinizde canlanmaktadır.

Darphin Silky Moisturizing Lotion Body 200 ml , cildi etkili bir şekilde nemlendirerek, yoğun bir bakım sağlamaya ve kadifemsi bir yumuşaklık kazandırmaya yardım eder.

Hafif ve harika kayısı kokan formülü ile cilt tarafından kolayca emilir ve vücudunuzda ipeksi bir yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olur.

Kremin %92 oranında bölümü doğal kaynaklıdır ve paraben içermediğinden her cilt tipi tarafından kullanılabilir.

Ürünün formülasyonunda kayısı yağı bulunur, ince dokuya sahip ve yumuşak özellikli bir yağdır, aynı zamanda pürüzsüzlük de kazandırmaya yardım eder.

Kuruluk, cilt için, en az yağlanma kadar ciddi bir sorundur.Yetersiz su tüketimi, sıcak veya soğuk hava koşulları, sıkça alınan duşlar,yanlış ürün kullanımı, sebum eksikliği,suyun, sabunun, kimyasal içerikli kozmetiklerin cildin dengesini bozmasından dolayı ciltte kuruma görülme olasılığı sık rastlanan sorunlardan biridir.

Darphin Silky Moisturizing Lotion 200 ml :

Kurulukların giderilmesi oldukça önemlidir ; Kuru cilt önce koruyucu nem bariyerlerini, ardından esnekliğini kaybeder, çizgi ve kırışıklıklar oluşmaya başlar, pullanmayla deri yüzeyinde dökülmeler, deri renginde donuklaşmalar başlar.

Cilt, koruyucu bariyerlerini kaybettiğinden tahriş ve hasarlara daha açık bir hale gelir, kaşıntılar ve kızarıklıklar oluşur ve cilt esnekliğini kaybederek cansız bir görünüm alır, alerjik oluşumlar görülebilir.

Darphin Silky Moisturizing Lotion Body 200 ml  çoğunluğu doğal kaynaklardan oluşan içeriği ile vücudunuza ihtiyacı olan nemi kazandırarak rahatlatmaya, yatıştırmaya, esneklik kazandırmaya yardım eder.

Kullanım Şekli :

Vücudunuza, yukarı doğru hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Darphin Silky Moisturizing Lotion Body 200 ml , Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.