Turuncukasa Blog

Cire Aseptine

Daylong Extreme

Uni Baby Natural Islak Mendil

Colastin Collagen Elastin

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Daylong

Ürünleri İsviçre' de üretilen Daylong markası, Güneş kremleri ve Güneş bakım ürünleri ile, piyasada adını duyurmayı başarmıştır.Daylong markasının ürünleri, Güneş'in cilt üzerindeki olumsuz etkileri düşünülerek geliştirilmiştir. Siz de Daylong ürünlerini deneyebilir ve Güneş' in tadını, tüm ailenizle birlikte çıkarabilirsiniz.

Daylong Ürünleri

Daylong güneş kremleri ve Daylong güneş ürünleri ile, kullanıcılar tarafından kabul görmüştür. Ürünleri İsviçre’ de üretilmektedir. Firma ürünlerini, Güneş’ in zararlı ışınlarının, cilt üzerindeki etkilerini göz önüne alarak geliştirmiştir.

Güneş’ in yaralı etkileri olduğunu hepimiz biliriz. Ancak, Güneş’ in zararlı etkileri, cilt açısından birçok problemi de beraberinde getirir. Ciltte lekelenmelere, kırışıklık ve çizgi görünümünün belirginleşmesine, kızarıklıklara, kuruluklara, tahrişlere ve daha birçok cilt sorununa yol açabilir.

Güneş’in zararlı etkilerinden korunmak için, saat 11.00 ile 15.00 saatleri arasında dışarı çıkılmaması önerilir. Güneşe çıkarken büyük şapkalar takmak, açık renk giysiler giymek gerekir. Bu önlemleri aldıktan sonra yapılması gereken en önemli şey, Güneş koruyucu ürünler kullanmaktır.

Daylong Extreme SPF 50+ Lotion- Güneş Koruyucu Losyon, hem yetişkinlerin hem de çocukların cildinde Güneş koruması sağlamaya yardım eder. Formülü, sıradan Güneş koruyuculara göre suya daha dayanıklıdır. İçeriğinde aloe vera bulunur. Cildi korurken aynı zamanda nemlenme sağlamaya çalışır. Uzun süre suda veya Güneşte kalınması, havluya silinme durumlarında uygulamayı yeterli miktarda yapmak gerekir.

Daylong Ürünleri ve Fiyatları

Daylong Actinica Lotion- Güneş Koruyucu Losyon, hassas ve alerjik ciltlerin kullanımına uygun, yüksek UV koruması içeren bir üründür. Suya karşı dayanıklıdır. Güneşe çıkmadan önce uygulanması önerilir. En hassas ciltlerde bile kullanıma uygundur.

Daylong Ultra Face Spf 30 Gel Fluid, akneli, yağlı ve hassas ciltler için idealdir. A,C ve E vitaminleri içerir. Nemlendirici ve koruyucu etkisini tüm gün sürdürmeye çalışır. Yüz bölgesinde kullanıma uygundur. Ciltte yağlı bir his bırakmaz ve cilt tarafından kolayca emilir. Cildi leke oluşumuna, Güneşin sebep olduğu yaşlılık belirtilerine karşı korumaya yardımcı olur.

Daylong After Sun Gel- Güneş Sonrası Bakım Jeli, Güneşten sonra cildi rahatlamaya, ferahlatmaya yardımcıdır. Güneş banyosu, ciltte gerginliklere kuruluklara neden olur. Güneş Sonrası Bakım Jeli de, Güneşin neden olduğu kuruluğu önlemeye, cildi nemlendirmeye ve yenilemeye çalışır. Ciltte ipeksi bir yumuşaklık hissi sağlar, kolayca emilir.

Bebek ve çocukların cildi, yetişkinlere oranla daha hassastır, dış etkenlere karşı korunmasızdır. Çocukların cildinde kullanılacak ürünlerin dikkatle seçilmesi gerekir. Daylong Baby Creme Spf 30, bebeklerin, çocukların ve cildi çok hassas yapıda olan kişilerin kullanımına uygundur. Güneş ışınlarına karşı Spf 30 derecelik bir Güneş koruması sağlamaya çalışır. Ne kadar etkili koruyucular kullansanız bile bebeğinizi uzun süre Güneş altında bırakmamaya ve korumaya özen gösterin.

Sağlıklı bir cilde sahip olmak için, Güneş’ in zararlı ışınlarından korunmak çok önemlidir. Daylong markasına ait Güneş kremlerini ve Güneş bakım ürünlerini Turuncu Kasa’ da bulabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim